Co z Bastionem w wersji na konsolę PlayStation Vita?

Wczorajsza aktualizacja PlayStation Store przyniosła wyczekiwany hit twórców gry - . Przepiękny indyk zapowiadany był również na konsolę przenośną, lecz tej na razie nie dostaliśmy. Co dzieje się z wersją na PS Vitę?
Grudniowa impreza PlayStation Experience z ubiegłego roku przyniosła m. in. informację o nadchodzącej grze Bastion na PS4 i Vitę. Piękna, kolorowa oprawa miała oczarować posiadaczy handhelda z OLED-owym ekranem, tyle że... nie nadeszła.
Greg Kasavin z Supergiant Games odniósł się do jej nieobecności:




Bastion w wersji na Vitę wciąż jest w procesie dewelopingu. Nie mamy na razie daty premiery. Zakładamy, że gra będzie dostępna w funkcji Cross-Buy z wersją na PS4.
Warto dodać, że od początku mówiono też o funkcji Cross-Save. Póki co zostaje nam poznać tytuł, który przyczynił się do powstania Transistora, na konsoli stacjonarnej. Wczoraj mogliście zobaczyć zwiastun i galerię zrzutów oraz nasze materiały z rozgrywki.