Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.03.2015 19:11
Specjalna edycja konsoli PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się na zachodzie?
735V

Specjalna edycja konsoli PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się na zachodzie?

Jakiś czas temu pisaliśmy o specjalnej edycji konsoli PlayStation 4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Urządzenie z początku miało być dystrybuowane tylko w krajach azjatyckich, ale fani nie dają za wygraną, bombardując dewelopera pytaniami o edycję zachodnią.

Ten zaś odpowiedział, że niestety, ale to nie do niego należy decyzja, gdyż całością zajmuje się Sony Computer Entertainment, a nie Kojima Productions, które wbrew pozorom ma niewiele wspólnego z samym tematem.

Przy okazji oczywiście padły pytania dotyczące specjalnej edycji Xbox One. Tutaj jednak Imaizumi od razu potwierdził, że takowa konsola nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Być może Sony Computer Entertainment ugnie się, widząc, jak wielkie zainteresowanie budzi konsola z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Na razie jednak pozostaje nam czekać.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/03/08/special-metal-gear-solid-v-ps4s-western-release-depends-on-sony-no-plans-for-xbox-one-info-on-ce-pre-orders/

Tagi: Kojima Productions metal gear solid v: the phantom pain playstation 4 Sony Computer Entertainment