Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 26.02.2015 20:30
Interaktywna opowieść „Życie i śmierć w Strefie Kwarantanny” ze świata Dying Light
608V

Interaktywna opowieść „Życie i śmierć w Strefie Kwarantanny” ze świata Dying Light

Techland wciąż kontynuuje marketingową ofensywę, starając się jednak podejść do zagadnienia w sposób daleki od stereotypowego. Dzisiaj dostaliśmy interaktywną opowieść ze świata Dying Light (PS4) z możliwością płynnego przeskakiwania pomiędzy dniem a nocą. Oczywiście wydarzenia wyglądają wtedy „trochę” inaczej…

W trakcie apokalipsy zombie, kiedy zapada zmrok, zmieniają się reguły gry. O tym, kto przeżyje, a kto zginie, może zdecydować zwykłe wciśnięcie przycisku. Opublikowany dzisiaj film „Życie i śmierć w Strefie Kwarantanny” jest interaktywną opowieścią, która w zaskakujący sposób ukazuje drastyczne różnice pomiędzy dniem i nocą w Dying Light (PS4). Zwiastun poniżej:

Film pozwala na bezpośrednie porównanie scenariusza dziennego z nocnym, pomiędzy którymi widz może przełączać się poprzez naciśnięcie klawisza „Z” na klawiaturze. W ten sposób każdy może się przekonać, jak ta sama opowieść ze strefy kwarantanny może rozwinąć się w dwóch odmiennych kierunkach.

Przeżyć pełną i interaktywną przygodę można pod tym linkiem. Załadowanie się może trochę zająć.

Ja zaś z ciekawości zapytam - co myślicie o tej formie marketingu? Techland przy Dying Light zdecydowanie stara się podejść do potencjalnego konsumenta z trochę innej perspektywy. Bardziej kreatywnej. Od jakiegoś czasu dostajemy kolejne materiały, które raczej nie ograniczają się do wrzucenia jednego filmiku lub galerii, jak czyni część wydawców.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dying light playstation 4 Techland wideo