Yggdra Union: We'll Never Fight Alone

Yggdra Union: We'll Never Fight Alone (remaster)

Producent:
Sting
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
06.02.2023
Europa:
06.02.2023
Producent:
Sting
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
06.02.2023
Europa:
06.02.2023

Yggdra Union: We'll Never Fight Alone (remaster) - opis gry

Yggdra Union: We'll Never Fight Alone to gra strategiczna wyprodukowana przez studio Sting Entertainment. Wersja wydana na PC to remaster tytułu znanego z Game Boy Advance i PSP oferujący szereg zmian w rozgrywce.

Fabuła - Yggdra Union: We'll Never Fight Alone

Yggdra Union to kolejna część sagi Dept. Heaven, w której skład wchodziły jeszcze takie tytuły Sting jak Riviera, Knights in the Nightmare i Gungnir. Akcja toczy się w krainie o nazwie Fantasinia, w której zbyt śmiało zaczyna sobie poczynać imperium Bronquian. W następstwie inwazji wytrzebiona zostaje niemal cała rodzina królewska, za wyjątkiem księżniczki Yggdry Yuril Artwaltz. Zostając właściwie z niczym musi ona zawiązać sojusze z innymi władcami i spróbować odbić swoją ojczyznę.

Rozgrywka - Yggdra Union: We'll Never Fight Alone

Yggdra Union to w założeniach dość standardowa strategia turowa. Tak jak w wielu innych grach tego typu pojedynki toczą się na polach bitew pokrytych kwadratowymi polami. Cechą unikalną dla produkcji Sting jest system “union”. Mamy tu do czynienia ze specjalnymi formacjami konstruowanymi, by efektywniej radzić sobie z siłami nieprzyjaciela. Patent pozwala na tworzenie jednostek składających się z kilku podkomendnych (maksymalnie ośmiu), które po sformowaniu zyskują atrybuty decydujące o ich wadach i zaletach (system działa na zasadzie papier-nożyce-kamień). Innym ciekawym rozwiązaniem jest obecność kart wpływających na potencjał bojowy podopiecznych. Losując je w wybranych momentach możemy zwiększyć atrybuty, otrzymać dostęp do specjalnych umiejętności lub wejść w stany zwany Aggression.

Nowości - Yggdra Union: We'll Never Fight Alone

Wersja wydana na PC oferuje szereg zmian zmian w rozgrywce. Jest to dla przykładu funkcja przewijania czasu, auto-save, logi konwersacji czy rozmaite modyfikacje balansu, jak chociażby możliwość niczym nieograniczonego używania przedmiotów w trybie Easy.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper