White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition

White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition

Producent:
ROOTNSTUDIO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024
Producent:
ROOTNSTUDIO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024

White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition - opis gry

White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez koreańskie studio ROOTNSTUDIO i wydana przez PQube. Tytuł ukazał się na PS5 i Xbox Series X|S. W odróżnieniu od pierwowzoru wersja Complete Edition oferuje wszystkie trzy epizody gry.

Fabuła - White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition

Dalsza część tekstu pod wideo

White Day 2 rozgrywa się rok po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej części. Fabuła ponownie rozgrywa się w Korei i kręci wokół liceum Yeondu. Opowieść podzielona jest na trzy odcinki i skupia na perypetiach czwórki bohaterów. W odcinku pierwszy jest to uczeń Jung Soo-jin, który próbuje udowodnić swojej sympatii Jang Sung-tae, że nie przyczynił się do śmierci innego ucznia. Bohaterką odcinka drugiego jest nauczycielka Kang Seo-yeon badająca tajemnicze okoliczności śmierci ojca, a trzeciego – uczennica pierwszej klasy Yoo Ji-min usiłująca znaleźć sposób na to, by pomóc duchowi Han Na-young spokój.

Rozgrywka - White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition

Podczas rozgrywki wydarzenia śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Wzorem klasycznych survival horrorów rozgrywka polega tu w głównej mierze na eksploracji (w tym czytaniu i przeglądaniu znalezionych dokumentów) i rozwiązywaniu mniej lub bardziej wymyślnych łamigłówek. Podczas przemierzania liceum Yeondu natkniemy się też na przeciwników, grasujące po korytarzach szkoły istoty nadprzyrodzone, jednak nasi podopieczni mają ograniczone możliwości jeśli chodzi o samoobronę. Duchy najlepiej omijać lub uciekać przed nimi, w określonych sytuacjach możemy je też ogłuszyć. 

Gra posiada nieliniową strukturę. Od naszych decyzji zależy, jakie zakończenie obejrzymy. Twórcy przygotowali ich łącznie czternaście.

W wersji Complete Edition dodano siedem bonusowych kostiumów, które wcześniej dostępne były jako DLC.

Wideo - White Day 2: The Flower That Tells Lies Complete Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper