WarPath

WarPath

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Groove Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
18.07.2006
Europa:
02.05.2007
Polska:
06.12.2010
Producent:
Groove Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
18.07.2006
Europa:
02.05.2007
Polska:
06.12.2010

WarPath - opis gry

Warpath to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby nastawiona na rozgrywkę wieloosobową wyprodukowana przez studio Digital Extremes i wydana przez Lighthouse Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na Xboxie (w Europie ukazała się tylko ta pierwsza wersja).

Warpath to strzelanina nastawiona na rozgrywkę wieloosobową (inspirowana serią Unreal Tournament), ale gra posiada mimo wszystko pewne założenia fabularne. Produkcja Digital Extremes opowiada o wojnie między trzema frakcjami, które próbują podbić bogatą w surowce planetę Kaladi. Te trzy frakcje to Ohm, cyborgi, które potrzebują surowców Kaladi aby móc dalej funkcjonować; mechaniczne istoty Kovos, które chcą podbić planetę, bo tak nakazuje im ich religia, oraz ludzie poszukujący dla siebie nowego domu we wszechświecie.

Gra oferuje cztery warianty rozgrywki. Są to deathmatch, team deathmatch, capture the flag oraz front line assault. Trzy pierwsze tryby to chleb powszedni gier tego typu. W tym ostatnim natomiast musimy przejmować punkty na mapie (to znaczy musi to zrobić nasza drużyna) a następnie utrzymać je przez pewien czas (informuje o tym specjalny wskaźnik), co pozwoli zdobyć nad nimi pełną kontrolę i zniszczyć generator. Na Xboxie grać może maksymalnie szesnaście osób, na PC - trzydzieści dwie. Grać można też w pojedynkę.

Do dyspozycji mamy rozmaite bronie, ale są one dość standardowe: wyrzutnie rakiet, karabiny snajperskie, strzelby itd. Posiadany arsenał da się jednak upgrade’ować - zarówno w singlu, jak i w multi. W tym drugim przypadku zbieramy pozostawiane przez przeciwników rdzenie, które umożliwiają modyfikację arsenału. Podczas bitew dostępne są również pojazdy.

Wideo - WarPath

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych