Walk With Me! Do You Know Your Walking Routine?

Walk With Me! Do You Know Your Walking Routine?

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo NSD / Creatures
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.11.2008
Europa:
05.06.2009
Polska:
05.06.2009
Producent:
Nintendo NSD / Creatures
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.11.2008
Europa:
05.06.2009
Polska:
05.06.2009

Walk With Me! Do You Know Your Walking Routine? - opis gry

Walk with me! Do you know your walking routine? to aplikacja do ćwiczeń wyprodukowana we we współpracy Nintendo (konkretnie Nintendo NSD) ze studiem Creatures. Produkcja ukazała się na NDS-ie i sprzedawana była z dwoma krokomierzami.

Produkcja sprzedawano z dwoma krokomierzami, które gromadzą dane podczas naszych spacerów lub joggingu. Dane te można następnie przesłać i zapisać na konsoli. Przedtem jednak musimy stworzyć swojego avatara do profilu. Możemy go wykreować od podstaw lub przesłać z Wii dzięki Wi-Fi. Profili może być wiele, ale każdy musi mieć swój własny Activity Meter (gromadzący wspomniane statystyki) i nie można się nim dzielić.

W Walk with me! znajdziemy dwa tryby. Pierwszy to Check Your Rhythm, w którym spędza się większość część czasu. To w nim mamy możliwość pobrania danych z Activity Meter i przeglądania szeregu statystyk ilustrujących jak wygląda nasza aktywność na przestrzeni dni. Naszym celem jest przejść każdego dnia określoną liczbę kroków. Pomagają w tym krokomierze, które informują światełkami czy osiągnęliśmy to, co zakładaliśmy (czerwone - nie, zielone - tak). Następnie podsumowujemy dzień mając do wyboru jeden z trzech znaczków do przyklejenia w kalendarzu: są to “zły dzień”, “dobry dzień” i “świetny dzień”. Poza tym od czasu do czasu aplikacja podsunie nam inne ‘wyzwanie’ nie mające wiele wspólnego z bieganiem, np. zachęci do zjedzenia zdrowego posiłku.

W Records, drugim trybie, dostęp do rozmaitych statystyk jest szerszy. Oprócz suchych liczb i informacji znajdziemy tu jednak także i inne rzeczy, jak minigierki z udziałem avatarów Mii. W jednej z nich próbują one oświetlić pokój biegając po bieżni. Im więcej kroków postawiliśmy, tym lepszy efekt. Ponadto twórcy dorzucili też rankingi (także te sieciowe) oraz zabawę o nazwie Space Walk. Jest w niej zliczana liczba kroków wszystkich graczy, którzy razem “podróżują” przez wszechświat.

Wideo - Walk With Me! Do You Know Your Walking Routine?

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych