Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered

Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered

Producent:
[2.21]
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024
Producent:
[2.21]
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024

Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered - opis gry

Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered to gra action-adventure wyprodukowana przez studio [2.21]. Tytuł ukazał się na PC i konsolach. Jest on remakem kultowej pozycji z 1997 roku.

Fabuła - Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered

Gra jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części, w której Twinsen wyruszył w długą i pełną niebezpieczeństw podróż by obalić rządzącego światem tyrana. Oczywiście od tego czasu wiele się zmieniło. Pokój znowu wrócił do Twinsun, a poza tym główny bohater ożenił się i spłodził potomstwo. Sielanka jednak wkrótce się kończy. Najpierw piorunem zostaje trafiony przyjaciel Twinsena, Dino-Fly, a potem okazuje się, że na świecie pojawiają się kosmici. Jakie jest ich cel? Czy przybywają w pokoju? Tego na początku nie wiadomo, ale niepokój budzi fakt, iż wraz z ich przybyciem coraz częściej dochodzi do zaginięć dzieci.

Rozgrywka - Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered

Założenia rozgrywki w LBA2 nie zmieniły się względem pierwowzoru - nadal mamy tu do czynienia z przygodówką z elementami zręcznościowymi.

Świat, a w zasadzie uniwersum LBA2 jest wyraźnie większe niż w jedynce. Nasz podopieczny odwiedza tym razem nie tylko różne zakątki Twinsun, ale również dwie inne planety. Twórcy dali nam te same możliwości wchodzenia w interakcję ze światem co poprzednio, dzięki czemu możemy zmieniać zachowanie Twinsena reagując na zaistniałe sytuacje. Do wyboru są cztery opcje: zachowanie normalne (przydatne podczas zwykłej eksploracji), agresywne (służy do walki), dyskretne (do skradania) i atletyczne (do uciekania z opresji). Używając ich wykonujemy wytyczne, jakie stawia przed nami gra (niektóre są opcjonalne) stopniowo zmierzając do finału historii i poznając jej tajemnice.

Nowości - Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered

Wersja Remastered oferuje odświeżoną oprawę graficzną, dźwiękową i poprawione sterowanie. Zawartość gry nie uległa zmianie.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper