TransWorld Surf

TransWorld Surf

6,1
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.5
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Atari
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
14.03.2002
Producent:
Atari
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
14.03.2002

TransWorld Surf - opis gry

TransWorld Surf to gra sportowa traktująca o surfingu wyprodukowana przez Angel Studios (poprzednika Rockstar San Diego) oraz wydana przez Atari. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i Xboxa. Dostępna była też wersja na GameCube’a z podtytułem Next Wave wydana rok po premierze tej podstawowej.

TransWorld Surf znacząco przypomina serię Tony Hawk’s Pro Skater od Neversoft/Activision. Do wyboru mamy trzynastkę zawodników istniejących w rzeczywistości (umiejętności każdego opisane są przez pięć parametrów) oraz dziewięć miejscówek ulokowanych w różnych zakątkach świata.

Najważniejszym trybem w grze jest Pro Tour, swego rodzaju kariera. Odwiedzając kolejne miejscówki wykonujemy rozmaite zadania, a po ich wypełnieniu przenosimy się do następnych. Zadania te mogą dotyczyć nie tylko clou całości, czyli wykręcania trików, ale także bardziej oryginalnych rzeczy, jak uwalniania delfinów.

Rozgrywka wymaga pewnego wtajemniczenia. Po pierwsze, musimy złapać falę (jeśli tego nie potrafimy, możemy skorzystać z pomocnej funkcji stworzonej z myślą o takich sytuacjach). Po drugie, po wykonaniu triku/trików (im bardziej efekciarskie, tym więcej punktów) należy umiejętnie ‘wylądować’ na wodzie, co wcale nie jest aż takie proste. Ciekawy jest patent z systemem karmy - otóż zachowując się nie fair, czyli np. kradnąc komuś falę lub uderzając go, sprowadzamy na siebie ‘zemstę’.

Oprócz trybu Pro Tour dostępne są też inne. Jest to Free Surf umożliwiający surfowanie bez żadnych ograniczeń, Single Session, gdzie mamy wyznaczony limit czasu i musimy nabić jak największą liczbę punktów, oraz multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Wideo - TransWorld Surf

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych