Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear (Sega DreamCast)

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear (Sega DreamCast)

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

DC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pipe Dream Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.,   Kolekcje
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
2001
Europa:
04.05.2001
Producent:
Pipe Dream Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.,   Kolekcje
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
2001
Europa:
04.05.2001

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear (Sega DreamCast) - opis gry

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear w tym wydaniu to kolekcja strzelanin taktycznych oryginalnie wyprodukowanych przez Red Storm Entertainment. Port autorstwa Pipedream Interactive został wydany przez dewelopera oryginału wyłącznie na konsolę Sega DreamCast

Pakiet zawiera dwa tytuły:

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

Produkcja jest odsłoną serii taktycznych strzelanin stawiających silnie na realizm zamiast akcję - w odróżnieniu od tytułów z okresu jak Quake II ciągłe poruszanie bardzo widocznie wpływa na celność, a jedno trafienie bywa śmiertelne. Rozgrywka została w ramach tytułu podzielona na dwie fazy, Planowania oraz Akcji. Z całością gracz może zapoznać się m. in. w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

  • W fazie planowania gracz ma mapę terenu, gdzie odbywa się misja - dodatkowo może on skompletować załogę czy wybrać wyposażenie. Następnie wyznacza on trasę, jaką mają poruszać się sojusznicy, biorąc przy tym pod uwagę wszelkie czynniki. 
  • Fazie akcji, gdzie gracz jako członek jednej z drużyn wchodzi do lokacji celem wykonania danego przez szefostwo zadania. Te ograniczają się do eliminacji zagrożenia, uratowania zakładników czy rozbrojenia bomb.

Fabularnie gra została osadzona w uniwersum, gdzie do walki z terroryzmem powołano międzynarodową jednostkę Rainbow, Po zneutralizowaniu zagrożenia ze strony kilku niepowiązanych ze sobą organizacji terrorystycznych okazuje się, że te grupy łączy coś więcej niż dopuszczenie się aktu terrorystycznego. Zadaniem ekipy antyterrorystycznej jest odkryć to połączenie, co jest możliwe dzięki informacji ze strony anonimowego informatora. Następnie muszą oni zatrzymać to "połączenie" przed dalszą realizacją planów. 

Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear Mission Pack - Urban Operations

W ramach rozszerzenia - biorąc pod uwagę wyłącznie komponent dla pojedynczego gracza - twórcy zaproponowali 10 misji (5 klasycznych, 5 nowych).

Wideo - Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear (Sega DreamCast)

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych