The Serpent Rogue

The Serpent Rogue

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sengi Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
26.04.2022
Europa:
26.04.2022
Producent:
Sengi Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
26.04.2022
Europa:
26.04.2022

The Serpent Rogue - opis gry

The Serpent Rogue to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Sengi Games i wydana przez Team17. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS5, Xbox Series i Nintendo Switch.

Fabuła - The Serpent Rogue

Fabuła opiera się na prostych założeniach. W produkcji Sengi Games przejmujemy kontrolę nad Wardenem, alchemikiem, którego zadaniem jest uporać się z Serpent Rogue. Po zapuszczeniu korzeni na górze Morbus zagraża on bowiem całej krainie rozsiewając po niej wszelkie plagi.

Rozgrywka - The Serpent Rogue

The Serpent Rogue to trójwymiarowa gra action-adventure, która w znacznym stopniu pozwala nam oddziaływać na świat wokół, a także podejmować decyzje o znacznym ciężarze. Na nasze poczynania wpływ ma sporo czynników: to, jak zdecydujemy się magazynować przedmioty, jak rozprawić się z potworami czy poradzić sobie z problemem trupów ma przełożenie na późniejsze etapy naszej przygody. Jeśli dla przykładu w jednej lokacji zostawimy zbyt dużą populację jakichś stworzeń, przyciągnie to reaperów.

Najważniejszą częścią rozgrywki jest eksploracja. Warden eksploruje różne lokacje w poszukiwaniu składników niezbędnych do przygotowania swoich mikstur. Niektóre potrzebne przedmioty, jak rośliny czy owoce, odrastają, istnieją też jednak takie, których zdobycie wymaga znacznie więcej wysiłku, np. rozwiązania łamigłówki, gdyż droga do nich jest zablokowana. Sam proces przyrządzania mikstur również jest złożony i wymaga np. uprzedniego zbadania składników.

Nie bez znaczenia w The Serpent Rogue jest też proza życia. Główny bohater musi dla siebie przygotowywać posiłki i się ogrzewać. Karmić należy też zwierzęta, jakie można zwerbować w trakcie przygody. Te dysponują własnym paskiem zdrowia. 

Wideo - The Serpent Rogue

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper