The Dog Island

The Dog Island

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

Wii -
PS2 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
26.04.2008
Europa:
11.04.2008
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
26.04.2008
Europa:
11.04.2008

The Dog Island - opis gry

The Dog Island to gra przygodowa wyprodukowana przez japońskie studio Yuke’s i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz Wii i przeznaczony był dla młodszych odbiorców.

W grze wcielamy się w… psa. Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy wybieramy rasę ‘bohatera’, jego płeć oraz imię. Następnie przenosimy się do sielankowej, niewielkiej mieściny, w której pomieszkują inne czworonogi - pies-listonosz, pies-mleczarz, pies-pirat itd. Dobre czasy kończą się gdy zaczyna poważnie chorować rodzeństwo naszego podopiecznego. Jak się dowiaduje, pomóc może lekarz zamieszkujący na tytułowej wyspie. Na miejscu jednak sprawa nie zostaje rozwiązana - okazuje się, że do wyleczenia potrzebna jest specjalna roślina i żeby ją zdobyć, musimy rozwinąć zmysł węchu.

Gra toczy się w relatywnie otwartym świecie, w którym podopieczny szuka różnych zapachów rozwijając swoje umiejętności. Jeśli znajdzie odpowiednią liczbę ich źródeł, awansuje na wyższy poziom. Poszukiwanie zapachów to główne zadanie, lecz oprócz tego produkcja studia Yuke’s oferuje również inne atrakcje pod postacią zadań pobocznych, zarządzania własnym domkiem, który możemy dowolnie urządzać, lub wyglądem psa. Dekoracje można kupować w sklepach lub wytwarzać w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu.

W The Dog Island nie brakuje pojedynków. Nasz psiak walczy z różnymi innymi zwierzętami, np. wężami. Choć bardziej adekwatnym określeniem byłoby “obszczekuje”, bo nie znajdziemy tu przemocy.

W wersji na Wii do grania wystarczy sam Wiilot bez nunchuka. Używamy łącznie czterech przycisków odpowiedzialnych za: szczekanie, obwąchiwanie, poruszanie i włączanie menusów.

Wideo - The Dog Island

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych