Super Sami Roll

Super Sami Roll

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS5 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
XPLUS
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.07.2021
Europa:
21.07.2021
Producent:
XPLUS
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.07.2021
Europa:
21.07.2021

Super Sami Roll - opis gry

Super Sami Roll to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio XPLUS i wydana przez Sonzai Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS5 i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Super Sami Roll

Produkcja studia XPLUS nie stawia szczególnego nacisku na fabułę. Ta ma tutaj czysto pretekstowy charakter. Gra pozwala nam się wcielić w tytułową jaszczurkę Samiego, którego zadaniem jest odbić przyjaciółkę Verę z łap niejakiego Alberta VII.

Pod względem rozgrywki gra przywodzi na myśl Marble Madness, Super Monkey Ball a także trójwymiarowe odsłony serii Sonic the Hedgehog. Na przejście czekają tu cztery światy składające się z pomniejszych leveli będących w istocie czymś w rodzaju toru przeszkód. Na każdym z nich zadanie polega na przejściu z punktu A do punktu B, na co mamy wyznaczony czas. Podstawową zdolnością na podorędziu bohatera jest turlanie - to właśnie w ten sposób przemierza on kolejne plansze. Poza tym Sami potrafi także skakać, odbijać się od ścian czy korzystać ze swojego długiego jęzora, dzięki któremu jest się w stanie chwytać niektórych elementów otoczenia. Nie dysponuje on żadnymi zdolności czysto ofensywnymi, jednakże twórcy przygotowali również starcia z bossami.

Oprócz trybu singlowego Super Sami Roll oferuje także multiplayer dla czterech osób, jednak nie jest on dostępny od początku (w grze jest także więcej zawartości do jakiej można się dokopać poprzez zrealizowanie konkretnych wytycznych). Najpierw należy go odblokować w trakcie głównego wariantu zabawy. Developer przygotował ponadto opcję dającą możliwość modyfikowania wyglądu głównego bohatera. 

Wideo - Super Sami Roll

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych