Subway Midnight

Subway Midnight

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.10.2021
Europa:
28.10.2021
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.10.2021
Europa:
28.10.2021

Subway Midnight - opis gry

Subway Midnight to przygodowa gra eksploracyjna wyprodukowana przez Bubby Darkstar i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się najpierw na PC, a później trafił też na konsole.

Fabuła - Subway Midnight

Subway Midnight cechuje minimalistyczny styl narracji. Gra pozwala nam przejąć kontrolę nad dziewczyną, która wsiada do pociągu metra, lecz szybko się okazuje, że przebywają w nim duchy zaginionych dzieci i inne mniej przyjaźnie nastawione istoty nadprzyrodzone. Zadaniem bohaterki jest uciec z pułapki, w której się znalazła.

Rozgrywka - Subway Midnight

Naszym zadaniem w trakcie rozgrywki jest wydostać się z nawiedzonego pociągu metra, co w praktyce sprowadza się do przedzierania się z wagonu do wagonu. Developer przygotował ich łącznie około stu, przy czym zaznaczyć warto, że Subway Midnight jest grą nieliniową, więc nie musimy zaliczyć wszystkich po kolei.

Każdy wagon oferuje innego rodzaju doznania i przebywają w nim duchy zwykle potrzebujące pomocy. Uporanie się z wyzwaniami pozwala nam kontynuować podróż i przybliżyć się do wyjścia. W ich trakcie tymczasowo opuszczamy pociąg odwiedzając rozliczne mniej lub bardziej cudaczne lokacje: mamy do czynienia z grą w grze, odwiedzamy kino z lat 40. XX wieku lub księżyc. Często rzecz sprowadza się do odnalezienia jakiegoś przedmiotu.

Jak wspomniano, Subway Midnight jest grą nieliniową. W niektórych miejscach mamy możliwość dokonania wyboru, jaką drogę obrać. Historię mogą zwieńczyć trzy zakończenia. To, które obejrzymy, zależy od przebiegu naszych perypetii. 

Wideo - Subway Midnight

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych