Retro Goal

Retro Goal

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
New Star Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
24.11.2022
Europa:
24.11.2022
Producent:
New Star Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
24.11.2022
Europa:
24.11.2022

Retro Goal - opis gry

Retro Goal to menedżer piłkarski wyprodukowany przez studio New Star Games i wydana przez FiveAcesPublishing. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych (iOS) i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Retro Goal

Retro Goal to menedżer piłkarski w stylu retro przypominający gry z lat 90. ubiegłego wieku. Tytuł pozwala nam przyjąć kontrolę nad drużyną z którejś z dostępnych lig (w przypadku niektórych państw mamy do wyboru też drugą klasę rozgrywkową) i zarządzać nią. Gra, warto zaznaczyć, nie posiada żadnej licencji, w związku z czym nazwy klubów i nazwiska zawodników są fikcyjne, jednocześnie nazwy (często w zabawny sposób) nawiązują do drużyn istniejących w rzeczywistości.

Schemat rozgrywki wygląda podobnie jak w innych tego typu produkcjach. Do naszych obowiązków należy nie tylko ustalanie składu i strategii/formacji, ale też rozbudowa infrastruktury i samego stadionu, budowa ośrodków treningowych dla młodzieży, zatrudnianie/zwalnianie trenerów, ustalanie kontraktów czy generalnie dbanie o finanse klubu (bez budżetu w dobrym stanie nie zakontraktujemy bowiem piłkarzy pozwalających rywalizować o trofea).

Podczas meczu nie mamy oczywiście bezpośredniej kontroli nad drużyną, ale możemy na bieżąco modyfikować taktykę lub przeprowadzać zmiany. Poza boiskiem zmagania urozmaicają natomiast różne losowe wydarzenia (jak spotkania z trenerem bądź właścicielem), w trakcie których wybieramy spośród kilku dostępnych opcji.

Retro Goal nie posiada multiplayera.

Wideo - Retro Goal

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper