Ready 2 Rumble Boxing: Round 2

Ready 2 Rumble Boxing: Round 2

6,9
41 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.0
PSone 6.6
DC 7.3
GBA -
N64 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2000
Europa:
14.11.2000
Producent:
Midway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2000
Europa:
14.11.2000

Ready 2 Rumble Boxing: Round 2 - opis gry

Ready 2 Rumble Boxing: Round 2 to gra sportowa traktująca o boksie wyprodukowana i wydana przez Midway. Kontynuacja, podobnie jak poprzednik, do podejmowanego tematu podchodziła z dużym dystansem. Produkcja ukazała się na PlayStation, PlayStation 2, DC, Nintendo 64 i Game Boy Advance.

Round 2 czerpie garściami z poprzednika. Kontynuacja nie zmienia swojego podejścia, serwując zręcznościowy system walki oraz ciekawe postacie (jest ich łącznie 16). W “dwójce” są to m.in. Shaquille O’Neal, Michael Jackson, a także Bill i Hillary Clintonowie (choć nie występując pod nazwiskiem).

 

System walki jest bardzo podobny do pierwowzoru. Także i tutaj pojawia się specjalny wskaźnik, który występuje pod postacią słówka “Rumble”. Walcząc, a konkretnie wyprowadzając celne, silne uderzenia, albo ewentualnie prowokując rywala tauntami, wypełniamy go literka po literce. Gdy wreszcie spełnimy wymagany warunek, możemy odpalić specjalne combo dające bardzo duże szanse na znokautowanie przeciwnika. Nowością jest to, że tym razem “Rumble” jest trzystopniowe, a na ostatnim poziomie sekwencja może wyrzucić oponenta z ringu, co automatycznie kończy się zwycięstwem.

 

Zestaw dostępnych wariantów zabawy jest w dużej mierze taki sam jak w pierwszej części, ale i tutaj nie omieszkano wprowadzić kilku zmian. Najpierw to, co zostało po staremu - Arcade Mode i Championship Mode. Arcade pozwala stoczyć serię walk i zdobyć nowe postacie, Championship to natomiast kariera. Możemy w niej trenować naszego zawodnika biorąc udział w różnych minigrach lub walczyć o kasę, tudzież miejsce w rankingu. Nowy jest Tournament Mode i Team Battle Mode. W tym pierwszym organizujemy turniej, natomiast w drugim chodzi o drużynowe potyczki - maksymalnie po cztery osoby w jednej ekipie.

 

W grze nie brakuje dodatkowej zawartości do odblokowania (np. strojów), które zdobywamy wraz z postępami.

Wideo - Ready 2 Rumble Boxing: Round 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych