Ravenbound

Ravenbound

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Systemic Reaction
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
30.03.2023
Europa:
30.03.2023
Producent:
Systemic Reaction
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
30.03.2023
Europa:
30.03.2023

Ravenbound - opis gry

Ravenbound to gra RPG z elementami roguelike z otwartym światem wyprodukowana i wydana przez Systemic Reaction. Tytuł ukazał się na PC.

Fabuła - Ravenbound

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Systemic Reaction inspirowana jest nordyckim folklorem. Akcja rozgrywa się w świecie o nazwie Ávalt, który w przeszłości rządzony był przez sześć bóstw. Jeden z bogów okazuje się jednak zdrajcą i postanawia spacyfikować pozostałą piątkę. W desperackim geście pozostali powołują do życia Kruka, który ma znaleźć ciało na tyle silne, by rozprawić się z antagonistą.

Rozgrywka - Ravenbound

Ravenbound to trójwymiarowa gra action-RPG. Nasza postać dysponuje wachlarzem podstawowych umiejętności takich jak atak słabszy, silniejszy, unik czy blok mogący także sparować ciosy, jeśli użyjemy go w odpowiednim momencie. Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie magiczne kamienie zwane fragmentami – zdobycie trzech umożliwia z kolei pozyskanie kart, które oferują mnóstwo korzyści: bronie, pancerze, umiejętności czy ulepszania. By z nich korzystać, potrzebujemy jednak many. Karty są przydzielane losowo, co oznacza, że przy każdej sesji trafiamy na coś innego.

Ravenbound posiada strukturę bardziej tradycyjnej gry RPG, a nie np. czegoś w rodzaju produkcji FromSoftware. Nasza postać trafia do trójwymiarowego świata, w którym wykonuje różnorakie questy. Bazą wypadową jest wioska, gdzie możemy znaleźć użyteczne przybytki pozwalające uzupełnić zapasy przedmiotów.

Najważniejszym filarem rozgrywki jest walka, lecz oprócz tego nasz podopieczny dysponuje też linką z hakiem i zdolnością przemiany w kruka, co otwiera przed nim nowe możliwości eksploracji otwartego świata.

Wideo - Ravenbound

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper