Pop Idol

Pop Idol

2,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS2 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hothouse Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.11.2003
Europa:
07.11.2003
Producent:
Hothouse Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.11.2003
Europa:
07.11.2003

Pop Idol - opis gry

Pop Idol to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Hothouse Creations i wydana przez Codemasters. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 2. Powstał on na podstawie popularnego programu telewizyjnego “Idol”.

Produkcja Hothouse Creations stworzona została na bazie popularnego popularnego programu telewizyjnego (emitowanego w Polsce pt. “Idol”), w którym początkujący muzycy rywalizują o względy publiczności i podpisanie profesjonalnego kontraktu z dużą wytwórnią.

Zmagania rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci. Na początku wybieramy płeć, a następnie decydujemy o innych kwestiach, nie tylko dotyczących wyglądu, ale też głosu (do wyboru są trzy). Rozgrywka nie odbiega od tego, co zobaczyć można w wielu innych grach muzycznych. Z czterech stron suną w kierunku środka ekranu symbole przycisków, które należy wcisnąć, gdy znajdą się w odpowiednim miejscu. Im bardziej precyzyjni będziemy, tym lepiej. Oprócz tego od czasu do czasu wykonujemy też inne czynności, jak przytrzymanie przycisku przez odpowiedni czas lub wciśnięcie kilku przycisków jednocześnie.

Głównym wariantem rozgrywki jest Competition, w którym prowadzimy podopiecznego/podopieczną przez kolejne etapy programu - od wstępnych przesłuchań aż do finału. W produkcji Hothouse/Codemasters pojawiają się licencjonowane utwory (popularne piosenki z list przebojów), a pod koniec ich wykonywania jesteśmy oceniani - i przez grę, i przez jurorów (w zależności od kraju byli oni inni).

Oprócz trybu Competition dostępny jest też między innymi Rehearsal, gdzie możemy szlifować umiejętności na dowolnym piosenkach, Karaoke, w którym śpiewamy (nasz występ oceniany jest przez jurorów), czy Party, czyli tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób (gracze mogą się w nim nawzajem oceniać).

Wideo - Pop Idol

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Podobne gry

Więcej gier podobnych do Pop Idol