Planetary Annihilation

Planetary Annihilation

7,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nordic Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
20.06.2014
Europa:
20.06.2014
Producent:
Nordic Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
20.06.2014
Europa:
20.06.2014

Planetary Annihilation - opis gry

Planetary Annihilation to gra strategiczna wyprodukowana przez Uber Entertainment a wydana przez Nordic Games na komputery osobiste. Jest to gra wzorowana na znanej strategii Total Annihilation, walki toczą się na lądzie, morzu, powietrzu oraz w kosmosie. Twórcy określali ją jako „Supreme Commander 3”.

Gra charakteryzuje się niszczeniem planet, księżyców innymi planetami czy też księżycami. Fanom krótkiej serii Supreme Commander przypadnie do gustu i można ją nazwać rozszerzoną wersją Supreme Commander. W grze pod swoim dowództwem mamy główną jednostkę dowodzącą w skrócie „dowódca”, którego mamy chronić. Obok ochrony dowódcy ważna jest też ekonomia, bez której ciężko o cokolwiek. Niezbędne będą fabryki energii oraz ekstraktory metalu, które dostarczą metal. Gra oprócz fabryk surowców pozwala na kosmiczny panel solarny czy stacje na gazowej planecie, która wydobywa surowce z gazu planety.

Dalsza część tekstu pod wideo

W naszym arsenale do wygrania wojny galaktycznej znajdują się pojazdy, czołgi, boty, samoloty, łodzie, satelity, statki kosmiczne, bomby atomowe, artylerie a nawet planeta, asteroidy czy mechaniczna planeta podobna do "cybertronu", dzięki której możemy strzelić śmiercionośnym laserem. Dzięki nim możemy kolonizować układ słoneczny, niszczyć planety, eliminować wroga na planecie jak i w przestrzeni kosmicznej. Możliwość stworzenia własnego układu planet sama zachęca do rozegrania i wygrania wojny galaktycznej. Wszystko może ulec destrukcji od ogromnych planet do małych jednostek. 

Gra posiada przyjemny i wygodny interfejs dzięki któremu możemy obserwować dwa miejsca naraz, pozwala to na prowadzenie wojny na innej planecie. Prócz drugiej kamery mamy spis planet z układu, dzięki któremu możemy szybko się przemieszczać miedzy planetami.Gra posiada płatny dodatek o nazwie Planetary Annihilation:Titans.

Wideo - Planetary Annihilation

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper