Passpartout 2: The Lost Artist

Passpartout 2: The Lost Artist

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flamebait Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
04.04.2023
Europa:
04.04.2023
Producent:
Flamebait Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
04.04.2023
Europa:
04.04.2023

Passpartout 2: The Lost Artist - opis gry

Passpartout 2: The Lost Artist to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez studio Flamebait Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Passpartout 2: The Lost Artist

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Flamebait Games pozwala nam się wcielić w artystę malarza – niegdyś cenionego, dziś zapomnianego i ledwo wiążącego koniec z końcem. Gdy jego życie sięga dna i zostaje wyeksmitowany z dotychczasowego miejsca zamieszkania, przenosi się do niewielkiego miasteczka Phénix, w którym zamierza stanąć na nogi. Pomocną dłoń wyciąga do niego Benjamin, właściciel sklepu z przyborami do malowania.

Rozgrywka - Passpartout 2: The Lost Artist

Passpartout 2 to gra przygodowa, w której wcielamy się w malarza próbującego odbudować swoją karierę. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest brać udział w różnorakich aktywnościach przybliżających nas do tego celu. W praniu sprowadza się to do wykonywania zadań dla mieszkańców, jak projektowanie flagi czy namalowaniu znaku ostrzegawczego.

Nasz podopieczny może też malować własne obrazy, a my mu w tym pomagamy. Do dyspozycji mamy najrozmaitsze narzędzia, w tym także różne rodzaje papieru. Jeśli obraz spodoba się jakiemuś mieszkańcowi Phénix, będziemy mogli mu go sprzedać. Zarabianie pieniędzy ma tu kluczowe znaczenie. Po pierwsze, główny bohater stara się nabyć dla siebie studio. Po drugie, dzięki pieniądzom odblokowujemy dostęp do nowych części miasta. Sprzedaż obrazów pozwala nam również nawiązywać znajomość z ekscentrycznymi mieszkańcami miasta.

Wideo - Passpartout 2: The Lost Artist

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper