NinNinDays

NinNinDays

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
08.08.2019
Europa:
08.08.2019
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
08.08.2019
Europa:
08.08.2019

NinNinDays - opis gry

NinNinDays to powieść graficzna wyprodukowana i wydana przez studio qureate. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - NinNinDays

Akcja NinNinDays rozgrywa się we współczesnej Japonii, w której wciąż żywe są tradycje ninja - skrytobójców i szpiegów pracujących na przestrzeni historii dla feudalnych władców. Są one kultywowane w pewnej odciętej od świata wiosce skąd pochodzi nastoletnia Sumire. W ramach treningu, zgodnie z obowiązującym od wieków zwyczajem, wyrusza ona do wielkiego miasta, by tam dokończyć proces doskonalenia własnych umiejętności. Nie jest to jednak takie proste - pozbawiona środków do życia traci przytomność na poboczu drogi. Odnajduje ją główny bohater, młody mężczyzna, dryfujący przez życie.

Rozgrywka - NinNinDays

NinNinDays nie jest grą we właściwym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną. Nie ma tu ani rozwiązywania łamigłówek, ani jakichkolwiek wyzwań zręcznościowych. Możemy za to na różnych etapach opowieści podejmować decyzje rzutujące na bieg fabuły. Twórcy przygotowali w sumie kilka zakończeń. Warto jednak w tym kontekście zaznaczyć, że nie mamy tu do czynienia z sensacyjną historią pełną zwrotów akcji, tylko gatunkiem slice of life, który koncentruje się na pokazywaniu codziennych, zwyczajnych perypetii bohaterów.

Gra robi użytek z technologii E-mote, dzięki której ilustracje poruszają się płynnie i sprawiają wrażenie trójwymiarowych. 

Wideo - NinNinDays

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych