Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation

Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Toybox
Wersja językowa:
Japońska
Gatunek:
Przygodowa,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
28.07.2023
Producent:
Toybox
Wersja językowa:
Japońska
Gatunek:
Przygodowa,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
28.07.2023

Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation - opis gry

Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation to gra przygodowa z otwartym światem wyprodukowana przez studia Toybox i Millennium Kitchen. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Fabuła - Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation

Dalsza część tekstu pod wideo

Natsu-Mon to relaksacyjna gra przygodowa. W pracach nad nią brał udział Kaz Ayabe, twórca serii Boku no Natsuyasumi i Shin chan: Me and the Professor on Summer Vacation. Motywy są tu bardzo podobne: tytuł pozwala nam się wcielić w chłopca, który spędza wakacje w japońskim miasteczku. Wakacje urozmaica bohaterowi wizyta cyrku. 

Rozgrywka - Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation

Natsu-Mon posiada otwarty świat, który możemy eksplorować według własnego uznania, choć dostęp do niektórych miejsc i atrakcji może być z początku utrudniony.

Wzorem wcześniejszych produkcji Kaza Ayabe Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation także oferuje szereg aktywności, w które możemy się zaangażować. Może to być łapanie owadów, pływanie, łowienie ryb, wspinanie na drzewa, mury etc. Naszym głównym zadaniem jest uzupełnianie obrazkowego dziennika głównego bohatera, co realizujemy szukając sobie nowych rzeczy do roboty.

Podczas przygody odwiedzamy rozmaite lokacje: wybrzeże, góry, pole słoneczników, opuszczoną kopalnię itd. W wielu z nich spotykamy, z którymi możemy wchodzić w interakcje. NPC mają swoje codzienne obowiązki, manieryzmy i historie do opowiedzenia.

Inne aktywności, o których warto wspomnieć, to działalność agencji detektywistycznej wyjaśniającej lokalne zagadki i uczestnictwo w festiwalach, gdzie czekają na nas różne minigry.

Wideo - Natsu-Mon: 20th Century Summer Vacation

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper