Mushroom Wars 2

Mushroom Wars 2

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.10.2017
Europa:
06.10.2017
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.10.2017
Europa:
06.10.2017

Mushroom Wars 2 - opis gry

Mushroom Wars 2 to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana i wydana przez studio Zillion Whales. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych, komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Rozgrywka - Mushroom Wars 2

Mushroom Wars 2 to kontynuacja gry z czasów PS3. Fabuła nie odgrywa tu jednak dużej roli. Tytuł pozwala nam przejąć kontrolę nad humanoidalnymi grzybami, które toczą boje z innymi grzybami. Kampania składa się z określonej liczby plansz/map, na których nasze zadanie jest z grubsza zawsze to samo - rozprawa z jednostkami wroga i przejęcie należących do niego domków.

Pod względem rozgrywki mamy tu do czynienia ze strategią czasu rzeczywistego. W trakcie bitew kluczowe znaczenie ma zajmowanie budynków - tych neutralnych, jak i należących do wroga. Przede wszystkim zwiększają one liczby grzybków będących pod naszą komendą, ale niekiedy posiadają także innego rodzaju przydatne zastosowania, jak chociażby forty rażące nieprzyjaciół znajdujących się w pobliżu. Podopiecznych można także poświęcać, dzięki czemu usprawniamy działanie obiektów. Co warto dodać, o sytuacji na polach bitew (a ściślej - o potencjale walczących armii) informuje podzielony na dwie części wskaźnik znajdujący się u góry ekranu. Przydzielona nam część kurczy się lub wydłuża w zależności od tego, jak nam idzie. 

Mushroom Wars 2 oferuje kilka wariantów rozgrywki. Po pierwsze, są to dwie singlowe kampanie. Podczas misji otrzymujemy rozmaite wytyczne do wykonania. Na mapach znajdują się też nierzadko interaktywne elementy mogące mieć wpływ na przebieg bitew. Po drugie, twórcy przygotowali również tryby wieloosobowe pozwalające rywalizować maksymalnie czterem osobom (drużynowo lub każdy przeciwko każdemu). 

Wymagania sprzętowe - Mushroom Wars 2

Minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7
  Procesor: Dual core
  Pamięć: 2 GB RAM
  Karta graficzna: Działa nawet na zintegrowanych kartach graficznych
  DirectX: Wersja 9.0c
  Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Mushroom Wars 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych