Mugen Souls (Switch)

Mugen Souls (Switch)

Producent:
Compile Heart
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
2023
Europa:
2023
Producent:
Compile Heart
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
2023
Europa:
2023

Mugen Souls (Switch) - opis gry

Mugen Souls to gra RPG wyprodukowana przez Compile Heart i wydana przez EastAsiaSoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na PS3, a po latach trafił też na Nintendo Switch. Ta druga wersja oferowała dodatkową zawartość.

Fabuła - Mugen Souls

Tytuł opowiada o losach Chou-Chou, która planuje podbić całą galaktykę poprzez zgromadzenie pod wspólnym sztandarem siedmiu różnych światów. Megalomanka podróżuje między kolejnymi światami w towarzystwie swoich lojalnych kompanów, pragnąć by mieszkańcy całego uniwersum stali się jej poddanymi. Mugen Souls wyróżnia się pod względem fabularnym bardzo humorystycznym scenariuszem, który pod tym względem może kojarzyć się z serią Disgaea od Nippon Ichi Software.

Rozgrywka - Mugeon Souls

Pod względem gameplayu tytułowi jest bardzo blisko do poprzednich dokonań Compile Heart - przede wszystkim do . W trackie zwiedzania kolejnych lokacji gracz odbywać będzie walki z napotkanymi potworami. System walki jest turowy (kolejki przydzielane są z różnymi opóźnieniami, według posiadanej puli Action Points). Ciekawą cechą tego systemu walki jest możliwość przemieszczania się bohaterami na arenach potyczek. 

Mugen Souls oferuje rozliczne mechaniki. Na polach bitwy znajdujemy np. kryształy, które możemy niszczyć, by wejść w specjalny stan Hyper. Nasi podopieczni mogą również budować kombinacje ataków czy korzystać z technik Moe Kill pozwalających przemieniać nieprzyjaciół w przedmioty. Dostępne są ponadto rozbudowane opcje kustomizacji, dzięki którym zmieniać można części ciała czy profesje postaci.

Wersja na Nintendo Switch została wzbogacona o wycięte minigry, które ostatecznie nie były dostępne na PS3. Posiada ona też dwie ścieżki dźwiękowe: angielską i japońską.

Wideo - Mugen Souls (Switch)

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper