MotoGP 22

MotoGP 22

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
21.04.2022
Europa:
21.04.2022
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
21.04.2022
Europa:
21.04.2022

Recenzja redakcji

MotoGP 22
Zdjęcie Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

8.0
MotoGP 22 - recenzja gry. Kolejny mały krok w ewolucji
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S

MotoGP 22 - opis gry

MotoGP 22 to gra traktująca o wyścigach motocyklowych wyprodukowana i wydana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rozgrywka - MotoGP 22

MotoGP 22 to kolejna odsłona cenionej wyścigowej serii wyprodukowanej przez włoskie studio Milestone. Schemat wygląda tu podobnie jak w poprzednich edycjach. Gra posiada pełną licencję: wszystkich zawodników, wszystkie tory (nowością są tym razem zawody w Indonezji czy na zmodyfikowanym Red Bull Ringu), zespoły, motocykle itd. Pozwala nam ona ponadto rywalizować nie tylko w najwyższej kategorii MotoGP, ale też tych niższych – Moto2 i Moto3.

Edycja na 2022 rok doczekała się szeregu zmian, zarówno jeśli chodzi o model jazdy, jak i zawartość. W przypadku modelu jazdy twórcy dołożyli starań, by osiągnąć większy poziom realizmu. Modyfikacjom uległ np. system zużywania opon podczas wyścigu. Na stan ogumienia wpływ ma to, jak poruszamy się po torze. Innym novum jest zmniejszony zakres ustawień w trakcie wizyt w pit lane czy system obniżania się zawieszenia mający realne przełożenie na rywalizację. Oprócz tego szlifów doczekało się także hamowanie, sztuczna inteligencja rywali i przyczepność (w MotoGP 22 motocykl lepiej trzyma się toru).

Jeżeli chodzi o zawartość, największą nowością jest możliwość rozegrania całego sezonu 2009 (z Rossim, Lorenzo, Stonerem i Pedrosą u szczytu formy). Całego, co oznacza, że nie są to jedynie pojedyncze wyzwania, lecz wszystkie ówczesne wyścigi. Całości towarzyszy trwający blisko godzinę materiał video wyreżyserowany Marka Neale’a, który jednak odblokowujemy fragment po fragmencie wraz z postępami.

MotoGP 22 nie brakuje też multiplayera oraz trybu MotoGP Academy, gdzie możemy szlifować nasze umiejętności. 

Wideo - MotoGP 22

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych