Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PS5 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
25.07.2018
Europa:
01.10.2019
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
25.07.2018
Europa:
01.10.2019

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 - opis gry

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i PlayStation 5. Był on udostępniony w modelu F2P.

Rozgrywka - Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 to gra akcji nastawiona głównie na wieloosobową rywalizację. W rywalizacji bierze udział maksymalnie dwanaście osób - po sześć na drużynę. Do wyboru mamy około 100 gundamów znanych z najróżniejszych serii anime (maszyny różnią się z kolei wyposażeniem i właściwościami), a starcia rozgrywają się na dziewięciu mapach. Jeśli chodzi o tę drugą kwestię, nowością w Battle Operation 2 są bitwy w przestrzeni kosmicznej.

Podczas zmagań naszym najważniejszym zadaniem jest ciułać punkty, które nabijamy na różne sposoby, ale przede wszystkim pokonując jednostki rywala. Styl rozgrywki Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 stawia na realizm. Mechy są w produkcji Bandai Namco ociężałe, nie mogą błyskawicznie zmienić pozycji, a użycie niektórych broni wymaga, by się uprzednio zatrzymać. Pewnym ułatwieniem jest boost, jednak jego użycie reguluje specjalny wskaźnik.

Na starciach w kokpitach mechów zabawa się nie kończy. Piloci mogą bowiem je opuścić, by zrealizować inne wytyczne: rozbrajać bomby, naprawić mecha bądź wezwać wsparcie. Oprócz tego mogą też korzystać z innych pojazdów.

Pomiędzy starciami odwiedzamy naszą bazę wypadową. Daje ona możliwość zarządzania klanami, zajrzenia do sklepów (gdzie można kupować przedmioty za prawdziwe pieniądze) czy odebrania nagród za wykonane zadania.

Wideo - Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych