Million Arthur: Arcana Blood

Million Arthur: Arcana Blood

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.06.2019
Europa:
20.06.2019
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.06.2019
Europa:
20.06.2019

Million Arthur: Arcana Blood - opis gry

Million Arthur: Arcana Blood to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez Team Arcana Examu i wydana przez Square Enix. Tytuł ukazał się na automatach, PlayStation 4 oraz komputerach. 

Fabuła - Million Arthur: Arcana Blood

Produkcja Team Arcana to kolejna gra stworzona na bazie popularnej zwłaszcza w Japonii marki Million Arthur, która doczekała się rozlicznych gier, mangi czy animowanych filmów i seriali. Akcja rozgrywa się w Brytanii, w której życie wielu Arturów i każdy z nich pragnie zostać królem. Fakt ten sprawia, iż stosunkowo często wybuchają w niej wojny domowe. W Arcana Blood jest podobnie, przy czym tym razem nowego władcę wyłonić ma turniej sztuk walk.

Rozgrywka - Million Arthur: Arcana Blood

Million Arthur: Arcana Blood to dwuwymiarowa bijatyka, która jednak do znanej formuły wprowadza co najmniej kilka rzadko widywanych patentów. Oprócz walczącej postaci wybieramy tu również troje pomocników, którzy następnie występują pod postacią kart. Podczas starć możemy ich przywołać do pomocy, lecz wymaga to zużycia określonej ilości energii. Postacie pomocnicze reprezentują też jedną z czterech profesji. 

Drugi interesujący patent to większy nacisk na personalizację postaci. W grze zaimplementowano RPG-owe z ducha rozwiązania pozwalające wpływać na zdolności podopiecznych, np. zwiększyć ich szybkość, siłę ciosów czy zasięg rażenia. Sprawia to, iż uczenie się tutaj mniej lub bardziej skomplikowanych kombinacji ataków nie jest tak istotne.

Co warto dodać, w grze występują nie tylko bohaterowie znani z serii Million Arthur. Gościnnie pojawiają się ponadto postacie z The King of Fighters, Trials of Mana, Lord of Vermilion czy mangi Hi Score Girl. Należy jednak dodać, że nie są one dostępne do wyboru w trybie fabularnym. 

Wideo - Million Arthur: Arcana Blood

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych