Mike Tyson Heavyweight Boxing

Mike Tyson Heavyweight Boxing

5,8
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.6
XBOX 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.06.2002
Europa:
07.06.2002
Polska:
28.06.2002
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.06.2002
Europa:
07.06.2002
Polska:
28.06.2002

Mike Tyson Heavyweight Boxing - opis gry

Mike Tyson Heavyweight Boxing to gra sportowa traktująca o boksie wyprodukowana przez ekipę Atomic Planet Entertainment i wydana przez Codemasters. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz Xboxie.

Produkcja Atomic Planet, w odróżnieniu od chociażby konkurencyjnej serii Knockout Kings, stawia na większy realizm. Sterowanie jest tutaj bardziej skomplikowane, ale jednocześnie podczas pojedynków daje to nam większe możliwości działania. Do dyspozycji mamy rozmaite rodzaje ataków (nawet tych nieprzepisowych), a także bloki, kontry, uniki itd. Możemy też wyprowadzać combosy, ale do tego potrzebujemy gwiazdek, które zdobywamy wykonując udane uniki. Możemy mieć ich maksymalnie pięć. Atak, jaki wówczas da się za nie odpalić, jest najbardziej niszczycielski.

Gra zawiera kilka wariantów rozgrywki. Exhibition, Belt Mode, Speed Boxing oraz Tyson Challenge. W Exhibition możemy wybrać stworzonego przez nas boksera lub któregoś z tych przygotowanych przez twórców, a następnie stanąć do walki. Wygrana nagradzana jest kasą, a za nią odblokowujemy combosy a także podbijamy parametry. W Belt Mode staramy się zdobyć trzy różne pasy biorąc udział w serii pojedynków. Ten ostatni, platynowy, otrzymujemy po zwycięskim starciu z tytułowym Mike’m Tysonem. Tu także gromadzimy pieniądze, które przeznaczamy na zakup upgrade’ów. Pokonani bokserzy stają się później dostępni w innych trybach. W Speed Boxing rzecz polega na tym, żeby pojedynki wygrywać jak najszybciej, dzięki czemu zyskujemy dostęp do rozmaitych bonusów. Tyson Challenge to z kolei seria piętnastu walk, które rozgrywamy właśnie jako Tyson. Przejście tego trybu pozwala odblokować Iron Mike’a.

Mike Tyson Heavyweight Boxing oferuje również multiplayer, a oprócz Tysona dostępni są inni bokserzy znani z rzeczywistości.

Wideo - Mike Tyson Heavyweight Boxing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych