Mega Man Battle & Fighters

Mega Man Battle & Fighters

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.08.2022
Europa:
03.08.2022
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.08.2022
Europa:
03.08.2022

Mega Man Battle & Fighters - opis gry

Mega Man Battle & Fighters to wydanie zbiorcze dwóch bijatyk rozgrywających się w uniwersum serii Mega Man. Za produkcję odpowiadało SNK. Składanka ukazała się na Nintendo Switch.

Rozgrywka - Mega Man Battle & Fighters

Składanka przygotowano przez SNK to demake Mega Man: The Power Battle i Mega Man 2: The Power Battle, które ukazały się w 2000 roku na przenośnej konsoli NEOGEO Pocket Color. Pierwowzory tych gier zostały stworzone przez Capcom i wydane pierwotnie na automatach (ich konwersje ukazywały się później też na innych platformach). 

Do wyboru mamy cztery grywalne postacie. Są to Mega Man, Proto Man, Bass i Duo. Sterowanie wygląda w zasadzie tak samo w przypadku każdego z dostępnych bohaterów i przypomina główne odsłony serii Mega Man. Jeden przycisk odpowiada za skok, drugi za użycie broni (można go też przytrzymać, by zadać większe obrażenia). Podopieczni mogą również wykonywać dasha, który różni się w zależności od postaci.

Po wyborze postaci możemy wybrać jedną z kilku dostępnych ‘historii’, co oznacza serię kilku starć z Robot Masterami. W przypadku zwycięstwa otrzymujemy ich bronie, które możemy wykorzystać w kolejnych starciach. Bossowie mają swoje słabe strony, w związku z czym odpowiedni dobór broni może nam ułatwić życie. Wszystkich bossów jest łącznie czterdziestu.

Mega Man Battle & Fighters posiada multiplayer, a także pozwala nam gromadzić informacje o postaciach z uniwersum Mega Mana. Jest ich wszystkich trzydzieści sześć. 

Wideo - Mega Man Battle & Fighters

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper