Mat Hoffman's Pro BMX 2

Mat Hoffman's Pro BMX 2

6,7
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.6
XBOX 6.7
GC 6.7
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
12.08.2002
Europa:
04.10.2002
Polska:
10.12.2002
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
12.08.2002
Europa:
04.10.2002
Polska:
10.12.2002

Mat Hoffman's Pro BMX 2 - opis gry

Mat Hoffman’s Pro BMX 2 to gra sportowa wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube, Xbox oraz Game Boy Advance.

Druga odsłona Mat Hoffman’s Pro BMX, podobnie jak pierwsza, przypomina pod względem rozgrywki serię Tony Hawk’s Pro Skater wydawaną pod szyldem tego samego wydawcy. Tutaj jednak po planszach poruszamy się nie deskorolką, a bmx-em. Nasze zadanie polega na wykręcaniu trików - im bardziej efekciarska ewolucja/combo, tym więcej punktów zgarniamy. Tak jak w THPS, częstsze wykonywanie jakiejś sztuczki sprawia, że liczba przyznawanych punktów jest coraz mniejsza. Jedną z nowości w ‘dwójce’ jest obecność wskaźnika równowagi (podobny do tego z THPS).

Podczas rozgrywki towarzyszy nam specjalny wskaźnik, który zapełnia się po udanym wykonaniu ewolucji. Jeśli go nabijemy, zawodnik będzie mógł wykonać swój popisowy trik. Każdy oczywiście ma inny (swoją drogą zawodnicy dostępni w grze znani są z prawdziwych zawodów).

Mat Hoffman’s Pro BMX 2 oferuje różne warianty rozgrywki. Najważniejszy to Road Trip, tutejszy odpowiednik trybu kariery. Na każdej planszy otrzymujemy do wykonania dwanaście zadań podzielonych na trzy kategorie (różniące się stopniem trudności). Z czasem możemy odblokować nowe plansze, zawodników, rowery, piosenki oraz materiały video.

Oprócz tego jest Session, gdzie wybieramy dowolną planszę, rower oraz zawodnika i próbujemy w pięć minut nabić jak najwięcej punktów, Free Ride, coś podobnego, lecz bez ograniczeń czasowych, Tiki Battle (odblokowywany po przejściu Road Trip), czyli strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, edytor leveli oraz multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób (nie dotyczy GBA).

Wideo - Mat Hoffman's Pro BMX 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych