LostWinds: Winter of the Melodias

LostWinds: Winter of the Melodias

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frontier Developments
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Platformowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.09.2009
Europa:
09.10.2009
Producent:
Frontier Developments
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Platformowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.09.2009
Europa:
09.10.2009

LostWinds: Winter of the Melodias - opis gry

LostWinds: Winter of the Melodias to scrollowana platformówka z elementami gry logicznej wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Frontier Developments. Tytuł trafił na Wii, gdzie ukazał się w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem platformy WiiWare.

Winter of the Melodias to kontynuacja LostWinds, które także ukazało się na Wii. Gracz wciela się tu w niejakiego Toku, który razem z Enrilem, duchem wiatru, rusza w pełną niebezpieczeństw podróż z dwoma podstawowymi zadaniami - odnalezieniem matki, która zaginęła podczas ekspedycji w górach, oraz dowiedzeniem się prawdy o dawno upadłej cywilizacji zwanej Melodia. Historia, co warto dodać, nie wymaga znajomości poprzedniej części. Gracze, którzy nie grali w pierwowzór mogą śmiało rozpoczynać swoją przygodę z LostWinds od sequela.

Sterowanie podczas rozgrywki wygląda podobnie jak w przypadku pierwszej części. Nunchak służy do poruszania się Toku, a dzięki Wiilotowi korzystamy z możliwości Enrila. Największą nowością w kontynuacji jest opcja zmieniania pór roku - możemy przełączać się pomiędzy latem i zimą. Służą do tego statuy znajdowane w różnych miejscach na mapie. Przełączanie się między porami roku daje nam szansę ominięcia przeszkód blokujących dalszy progres - np. w zimie zamarza wodę albo Toku jest w stanie zamienić się w kulę śnieżną przy większych zamieciach, a w lecie może pływać. Poza tym potrafi też między innymi niszczyć niektóre obiekty i używać rozmaitych użytecznych przedmiotów.

Inną nowością jest obecność mapy. Pozwala ona nam nie tylko łatwiej odnajdywać się w świecie gry, co uniemożliwia zgubienie się, ale także przedstawia wskazówki dotyczące lokalizacji bonusowych przedmiotów.

Lost Winds: Winter of Melodias posiada również tryb multiplayer (kooperacja) dla dwóch osób.

Wideo - LostWinds: Winter of the Melodias

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych