Little Noah: Scion of Paradise

Little Noah: Scion of Paradise

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Grounding
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Roguelike
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022
Producent:
Grounding
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Roguelike
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022

Little Noah: Scion of Paradise - opis gry

Little Noah: Scion of Paradise to gra zręcznościowa z elementami roguelike wyprodukowana przez Grounding i wydana przez Cygames. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Nintendo Switch.

Fabuła - Little Noah: Scion of Paradise

Scion of Paradise to spin-off popularnej gry Cygames z urządzeń przenośnych. Główną bohaterką jest tutaj tytułowa mała Noah, młoda alchemiczka, która podróżuje na pokładzie swojego statku powietrznego z kotem Zipperem. Jej celem jest odnalezienie zaginionego w tajemniczych okolicznościach ojca. Podczas jednej z wypraw natrafia ona na dziwne latające ruiny, które – co jasne – postanawia zbadać.

Rozgrywka - Little Noah: Scion of Paradise

Little Noah: Scion of Paradise to dwuwymiarowa (choć modele i otoczenie są trójwymiarowe) gra zręcznościowa. Naszej podopiecznej podczas ekspedycji towarzyszą istoty zwane Liliputami, które pomagają bohaterce podczas walk (a w zasadzie walczą za nią). Na początku przygody dysponujemy trzema Liliputami, ale w trakcie eksploracji lub w sklepach możemy pozyskać kolejnych kompanów (każdy różni się oczywiście umiejętnościami). Potencjał bojowy Noah podnoszą również akcesoria i kryształy, z kolei w przypadku Liliputów znalezione duplikaty/klony. Poza tym towarzyszy nam także wskaźnik Avatar Burst, który po nabiciu pozwala wejść w specjalny stan, kiedy jesteśmy znacznie groźniejsi.

Lokacje w grze generowane są proceduralnie, co sprawia, że przy każdej sesji mamy do czynienia z innym układem pomieszczeń. Eksplorując ruiny mamy jednak dostęp do różnych informacji i wskazówek na temat tego, czego spodziewać się po okolicy.

Warto dodać, że stopień trudności może dać się we znaki. Gra wymaga od nas uczenia się zachowań nieprzyjaciół. 

Wideo - Little Noah: Scion of Paradise

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper