Lakeview Cabin Collection

Lakeview Cabin Collection

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Roope Tamminen
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
25.03.2015
Europa:
25.03.2015
Producent:
Roope Tamminen
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
25.03.2015
Europa:
25.03.2015

Lakeview Cabin Collection - opis gry

Lakeview Cabin Collection to dwuwymiarowa gra logiczno-przygodowa inspirowana klasyką horroru. Za jej produkcję i wydanie odpowiadał Roope Tamminen. Tytuł ukazał się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Fabuła - Lakeview Cabin Collection

Dalsza część tekstu pod wideo

Lakeview Cabin Collection to gra logiczno-przygodowa czerpiąca z klasyki filmowych horrorów, często z przymrużeniem oka. “Kolekcja” składa się z czterech odcinków – każdy przedstawia inne postacie, lokacje oraz motywy. Schemat rozgrywki jest za każdym razem ten sam: grupka bohaterów musi stawić czoło próbującego ich dopaść prześladowcy.

Rozgrywka - Lakeview Cabin Collection

Cztery części (a ściślej: parodie filmów) rozgrywają się w różnych miejscówkach. Epizod III (który de facto jest pierwszym) zabiera nas do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem, epizod IV - w posiadłości, po której grasuje kanibal; epizod V - podczas Halloween; w epizodzie VI z kolei usiłujemy uciec przed obcymi potrafiącymi zmieniać kształty.

Podczas rozgrywki rzecz sprowadza się do przeżycia nocy. By ten cel zrealizować, musimy przygotować pułapki na prześladowcę. Zanim się pojawi, mamy wolną rękę. Gra pozwala nam się przełączać między postaciami i wchodzić w interakcje z napotkanymi obiektami – w tym miejscu warto zaznaczyć, że przez nieuwagę mogą one doprowadzić do absurdalnych sytuacji i wyzionięcia ducha przed pojawieniem się złola.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż gra daje nam całkowitą swobodę działania. To wyłącznie od nas zależy opracowanie strategii i decyzja odnośnie tego, z których przedmiotów skorzystać.

Wideo - Lakeview Cabin Collection

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper