Horse Tales: Emerald Valley Ranch

Horse Tales: Emerald Valley Ranch

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -
PS5 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
03.11.2022
Europa:
03.11.2022
Polska:
03.11.2022
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
03.11.2022
Europa:
03.11.2022
Polska:
03.11.2022

Horse Tales: Emerald Valley Ranch - opis gry

Horse Tales: Emerald Valley Ranch to gra action-adventure z elementami sima wyprodukowana przez Aesir Interactive i wydana przez Microids. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Fabuła - Horse Tales; Emerald Valley Ranch

Produkcja Aesir Interactive pod względem założeń przypomina nieco gry w rodzaju Harvest Moon czy Story of Seasons. Nasza postać zostaje zaproszona do ciotki, która jest właścicielką rancza. Na miejscu okazuje się jednak, że coś jest nie tak: ciotka w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła, z kolei samo ranczo podupadło. Naszym zadaniem jest je postawić na nogi.

Rozgrywka - Horse Tales; Emerald Valley Ranch

Horse Tales: Emerald Valley Ranch to gra action-adventure z otwartym światem skierowana do młodszych odbiorców. Gra pozwala nam eksplorować ranczo i jego okolice (lasy, doliny, plaże etc.), angażując się w rozmaite aktywności, za które jesteśmy nagradzani tutejszą walutą – popularnością/sławą. Im więcej jej zgromadzimy, tym więcej dodatkowych atrakcji odblokujemy. Większość mapy jest początkowo zasnuta, lecz wraz z postępami zmieniamy ten stan rzeczy. Warto jednak, że w świecie Horse Tales występuje niewielu NPC-ów. 

Twórcy zaimplementowali różne aktywności urozmaicające nam czas. Po pierwsze, to hodowanie koni. Wykonujemy przy nich rozmaite czynności, niektóre w formie minigierek (jak np. czyszczenie). Zdolności koni opisywane są przez różne parametry, możemy na nich podróżować, a także je sprzedawać, jeśli uznamy to za stosowne. Konia też ujarzmić, jeżeli chcemy, by trafił do naszej stajni. Po drugie, możemy stopniowo rozbudowywać ranczo między innymi dzięki znajdowanym tu i ówdzie planom. Ranczo da się spersonalizować według własnego widzimisię.

Wideo - Horse Tales: Emerald Valley Ranch

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper