Hell is Other Demons

Hell is Other Demons

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cuddle Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
19.04.2019
Europa:
19.04.2019
Producent:
Cuddle Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
19.04.2019
Europa:
19.04.2019

Hell is Other Demons - opis gry

Hell is Other Demons to dwuwymiarowa gra akcji w stylu retro wyprodukowana przez Cuddle Monster Games i wydana przez Kongregate. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch i komputerach osobistych.

Produkcja Cuddle Monster Games opiera się na prostych założeniach. W grze wcielamy się w małego demona, który zmaga się z przeważającymi siłami nieprzyjaciela. Fabuła ma tu charakter pretekstowy, nie odgrywając żadnej istotnej roli.

Do wyboru są dwa główne warianty rozgrywki: Arcade i Campaign (kampania). Ten pierwszy to swego rodzaju survival, w którym rozgrywka polega na tym, by jak najdłużej przeżyć odpierając kolejne (niekończące się) fale nieprzyjaciół. Wyzwania są przy tym generowane proceduralnie, co sprawia, że za każdym razem rozgrywka w Arcade wygląda inaczej. Do dyspozycji mamy też różne postacie, ale niektóre należy uprzednio odblokować.

Kampania to danie główne Hell is Other Demons. W niej przechodzimy kolejne levele, które wybieramy z poziomu mapy świata. Na każdym rzecz polega na tym, by sprostać pewnej liczbie fal przeciwników na stosunkowo niewielkich dwuwymiarowych poziomach. Jeśli to się nam uda, będziemy mogli kontynuować przygodę. Zasadniczo korzystamy ze spluwy naszego podopiecznego lub możemy skakać po głowach przeciwników, co jest tak samo dobrym sposobem, aby posłać ich do piachu. Inne przydatne umiejętności, o których warto wspomnieć, to dash i podwójny skok.

Pokonani nieprzyjaciele pozostawiają po sobie klejnoty, które pozwalają odblokować bonusową zawartość, jak wspomniane grywalne postacie w trybie Arcade. Dodatkowe punkty otrzymujemy, jeśli uda nam się przejść planszę bez otrzymania obrażeń, użycia broni Ultimate (potrzeba do tego power-upów pozostawianych przez przeciwników) albo pokonując nieprzyjaciół skacząc im po głowach.

Wideo - Hell is Other Demons

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper