Go Mecha Ball

Go Mecha Ball

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S -
PC -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Whale Peak Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
25.01.2024
Europa:
25.01.2024
Producent:
Whale Peak Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
25.01.2024
Europa:
25.01.2024

Go Mecha Ball - opis gry

Go Mecha Ball to strzelanina z elementami roguelike wyprodukowana przez studio Whale Peak Games i wydana przez Super Rare Originals. Tytuł ukazał się na PC, Xbox One i Xbox Series X|S.

Rozgrywka - Go Mecha Ball

Dalsza część tekstu pod wideo

Go Mecha Ball to strzelanina w konwencji twin-stick shootera. Do wyboru mamy cztery grywalne postacie (choć na starcie dostępna jest tylko jedna) różniące się parametrami i pewnymi perkami – są to zasiadające za sterami mecha zwierzaki, których maszyna potrafi zmienić się w dużą toczącą kulę (trochę jak Samus z serii Metroid).

Na każdej planszy naszym zadaniem jest wyeliminować przeciwników. Twórcy przygotowali cztery levele, na których rywalizację wieńczy starcie z bossem. Wraz z postępami gromadzimy dwa rodzaje waluty. Pierwsza to monety, które tracimy w razie przegranej. Pozwalają nam one kupować przedmioty w sklepie bądź odblokować pozostałe trzy grywalne postacie. Druga to żetony pozostające w naszej kieszeni nawet w razie wpadki. Te z kolei służą do nabywania permanentnych upgrade’ów.

Nasza postać na wyposażeniu ma dwie bronie, pomiędzy którymi można się błyskawicznie przełączać; bronie pozyskujemy w trakcie zmagań. Może też transformować się kulę, co daje nowe możliwości: turlanie się po niektórych powierzchniach, atakowanie nieprzyjaciół itd. Na każdym levelu musimy uporać się z trzema falami przeciwników. Pomiędzy nimi otrzymujemy do wyboru karty z perkami, jak większy magazynek czy więcej HP.

Wideo - Go Mecha Ball

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper