Eternal Threads

Eternal Threads

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cosmonaut Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
04.2021
Europa:
04.2021
Producent:
Cosmonaut Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
04.2021
Europa:
04.2021

Eternal Threads - opis gry

Eternal Threads to gra logiczno-przygodowa wyprodukowana i wydana przez Cosmonaut Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Fabuła - Eternal Threads

Produkcja pochodzącego z Liverpoolu Cosmonaut Studios pozwala nam się wcielić w agenta próbującego naprawić tzw. strumień czasu (timestream). W dalszej przyszłości ludzie stworzyli bowiem technologie pozwalające na podróżowanie w czasie. Nasz podopieczny zostaje przeniesiony w czasie do północnej Anglii z roku 2015, by tam nie dopuścić do tragicznego wypadku – pożaru, w wyniku którego zginęła cała sześcioosobowa rodzina.

Rozgrywka - Eternal Threads

Podczas rozgrywki wydarzenia śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Akcja rozgrywa się w domu, w którym doszło do pożaru. Naszym zadaniem jest takie wpływanie na domowników, by nie dopuścić do tragedii. Gra daje nam sporo swobody w tym zakresie. Opowieść rozgrywa się na przestrzeni siedmiu dni, zaś my możemy wybrać na jakich postaciach się skupić lub z którymi scenami z życia rodziny się zapoznać., a w newralgicznych sytuacjach zainterweniować. 

Swoboda nie jest jednak całkowita. Ogranicza nas bowiem to, do których pomieszczeń mamy dostęp. Żeby np. obejrzeć nową scenkę, która może mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju wydarzeń, będziemy musieli pozyskać klucz pozwalający dostać się do stosownego pokoju. 

Co warto dodać, decyzje podejmujemy nie tylko oglądając wydarzenia z przeszłości, ale też zważając na środowisko: czytając dzienniki, listy czy SMS-y. 

Wideo - Eternal Threads

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper