Don’t Even Think

Don't Even Think

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dark Horse Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
2-27
Premiery
Świat:
10.07.2019
Producent:
Dark Horse Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
2-27
Premiery
Świat:
10.07.2019

Don't Even Think - opis gry

Don’t Even Think to gra akcji w konwencji battle royale wyprodukowana przez Dark Horse Studio i wydana przez Perfect World Games. Tytuł ukazał się na konsoli PlayStation, gdzie udostępniony był w modelu F2P.

Fabuła - Don’t Even Think

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się w 2037 roku. Świat chwieje się w posadach: gospodarka zwalnia, wybuchają polityczne zamieszki i coraz częściej dochodzi do katastrof naturalnych. W tych warunkach rosła DET-i, potężnej firmy ochroniarskiej, która dba o bezpieczeństwo całych państw. By lepiej wypełniać swoje obowiązki, buduje ona wielki ośrodek badawczy pod nazwą Prism City, w którym przeprowadzane są symulacje najróżniejszych kataklizmów. My, oczywiście, w nich uczestniczymy.

Rozgrywka - Don’t Even Think

Produkcja Dark Horse Studio oferuje tylko jeden wariant rozgrywki. Schemat jest bardzo podobny jak w innych tytułach battle royale. Gracze działają w trzyosobowych zespołach, a na samym początku zmagań skupiają się przeczesywaniu mapy, by zgarnąć jak najlepsze wyposażenie i sprzęt. Różnice pojawiają się gdzie indziej. Bezpieczna przestrzeń na mapie z czasem się nie kurczy, zamiast tego zapada noc, a niektóre osoby zamieniają się w wilkołaki, które muszą wybić pozostałych przed ewakuacją.

Wilkołaki znacznie górują nad pozostałymi: są szybsze, silniejsze, a nawet mogą regenerować swoje zdrowie żywiąc się trupami poległych na polu bitwy. Są również bardzo wytrzymałe. Normalna broń i amunicja nie jest w stanie zadać im większych obrażeń. Do tego potrzebujemy srebrnych pocisków, które znaleźć można w niektórych miejscach na mapie. 

Wideo - Don't Even Think

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper