Deadly Dozen Reloaded

Deadly Dozen Reloaded

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Premiery
Świat:
29.04.2022
Europa:
29.04.2022
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Premiery
Świat:
29.04.2022
Europa:
29.04.2022

Deadly Dozen Reloaded - opis gry

Deadly Dozen Reloaded to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez nFusion Interactive i wydana przez Ziggurat Interactive. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch. Był on remasterem gry wydanej pierwotnie w 2001 roku.

Fabuła - Deadly Dozen Reloaded

Założenia bardzo przypominają filmy z serii “Parszywa dwunastka”, choć produkcja nFusion Interactive nie jest w żaden sposób jej adaptacją. Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej, a my przejmujemy kontrolę nad elitarnym oddziałem dwunastu niesfornych żołnierzy o różnych specjalizacjach działających za liniami nieprzyjaciela. Generalnie rzecz biorąc, Deady Dozen nie stawia dużego nacisku na fabułę.

Rozgrywka - Deadly Dozen Reloaded

W Deadly Dozen Reloaded mamy do czynienia z podziałem na misje. Każda z nich przedstawia nam do wykonania od jednej do czterech wytycznych, przeważnie dotarcie do celu i jego wysadzenie, a następnie ewakuowanie się pozostałymi przy życiu podopiecznymi. 

W misjach bierze udział czterech żołnierzy, których możemy odpowiednio wyposażyć: w dwie bronie oraz trzy przedmioty. Umiejętności każdego z podopiecznych opisuje siedem parametrów, co należy mieć na względzie przy doborze sprzętu. Dla przykładu ktoś o lepiej wykształconych zdolnościach snajperskich ma większa szansę wyeliminować nieprzyjaciela z dystansu. Wiedza medyczna sprawia z kolei, iż apteczki regenerują więcej zdrowia.

Kampania składa się z dziesięciu misji. W ich trakcie odwiedzamy różne lokacje w Europie i Afryce Północnej. Co warto dodać, zastosowany w oryginale permadeath został usunięty. Tym razem śmierć naszych podkomendnych nie jest równoznaczna z ich definitywną utratą. 

Wersja Reloaded nie oferuje dodatkowej zawartości. Twórcy skoncentrowali się na uwspółcześnieniu oprawy audiowizualnej. 

Wideo - Deadly Dozen Reloaded

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych