Crazy Taxi: Fare Wars

Crazy Taxi: Fare Wars

7,1
14 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.08.2007
Europa:
28.09.2007
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.08.2007
Europa:
28.09.2007

Crazy Taxi: Fare Wars - opis gry

Crazy Taxi: Fare Wars to gra zręcznościowa wyprodukowana przez amerykańskie Sniper Studios i wydana przez Segę tylko na PlayStation Portable. Tytuł był portem pierwszej i drugiej części Crazy Taxi.

Na płycie z Fare Wars znajdziemy dwie pierwsze części Crazy Taxi, pierwotnie wydane na automatach i Sedze Dreamcast, które wzbogacono o nieco dodatkowej zawartości.

Zasady zabawy nie uległy zmianie. Wcielamy się w taksówkarza, który jeździ po dwóch miastach - przypominającym San Francisco (pierwsze Crazy Taxi) i Nowy Jork (CT2). Podczas przejażdżki natykamy się na klientów, którzy są specjalnie oznaczeni. Gdy takowego weźmiemy, musimy pojechać we wskazane przez niego miejsce w odpowiednim czasie. Im bardziej efekciarska jazda, tym większy napiwek dostaniemy. Jeśli chcemy, możemy też zdemolować taksówki innych kierowców, co pozwala nam przejmować ich klientów. W przypadku gdy znudzi nam się jeżdżenie po mieście, Fare Wars posiada również wyzwania, które uprzednio dostępne były na konsolach.

Produkcja Sniper Studios oferuje kilka nowości. Po pierwsze, Wi-Fi umożliwia wspólną grę wraz ze znajomym. Po drugie, twórcy udostępnili opcję nagrywania filmików z gameplayu trwających nie dłużej niż osiemdziesiąt sekund. Następnie możemy je przerzucić np. na dysk twardy komputera.

Fare Wars, warto dodać, posiada zmienioną ścieżkę dźwiękową. Z gry wyleciały kawałki The Offspring i Bad Religion, ale zamiast tego istnieje możliwość podłożenia plików mp3. Zmiany o charakterze prawnym dotyczą również szyldów - nie uraczymy tu już bowiem np. knajp Pizza Hut.

Wideo - Crazy Taxi: Fare Wars

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych