Commandos 3 HD Remaster

Commandos 3 HD Remaster

4,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS 2.5
PC 4.0
PS4 -
XONE 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022

Recenzja redakcji

commandos 3 hd remaster
Krzysztof Grabarczyk

Krzysztof Grabarczyk

6.0
Commandos 3 HD Remaster - taktyczna wojna. Recenzja gry
NS PC PS4 XONE

Commandos 3 HD Remaster - opis gry

Commandos 3 HD Remaster to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana  przez Raylight Games i wydana przez Kalypso Media. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Commandos 3

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja jest trzecią częścią serii opowiadająca o losach kilku komandosów w trakcie drugiej wojny światowej, która to nie zmienia ogólnych założeń, a jedynie nieznacznie je modyfikuje. Gracz dostaje więc pod kontrolę oddział składający się z sześciu komandosów o unikatowych umiejętnościach każdy i przy pomocy myszki oraz klawiszy szybkiej akcji wydaje im różne polecenia, jak np. przeszukać ciało wroga czy przemieścić się w dany punkt. Produkcja doczekała się także usprawnień w warstwie graficznej. Gracz z tą mechaniką oraz zmianami może zapoznać się w rozgrywce z innymi graczami do ośmiu osób włącznie oraz w kampanii dla pojedynczego gracza. Nowością w części trzeciej jest system pozwalający komandosowi schować się za elementami otoczenia, by móc odstrzelić nieprzyjaciela, gdy ten znajdzie się w zasięgu broni.

W ramach fabuły w ponad dwudziestu misjach opowiedziana jest historia umiejscowiona na terenie Europy, która to poprzedzona jest krótkim samouczkiem. W jej trakcie drużyna komandosów będzie wykonywała różnorodne zadania na terenie Stalingradu, Środkowej Europy oraz Normandii. 

Produkcja spotkała się z przyjaznym odbiorem uzyskując noty na średnim poziomie 70-75 procent. Wśród krytycznych uwag pojawiły się dotyczące m. in. klawiszy szybkiej akcji czy małej jak na rok wydania rozdzielczości. Jest to też ostatnia odsłona serii będąca grą taktyczną - następna część jest strzelaniną z perspektywy pierwszej osoby.

Autor: BZImienny

Remaster nie oferuje dodatkowej zawartości względem pierwowzoru. Gra doczekała się usprawnionego interfejsu, uwspółcześnionej grafiki (w tym nowych tekstur) czy poprawionego sterowania. 

Wideo - Commandos 3 HD Remaster

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper