Cloud Gardens

Cloud Gardens

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
NS -
PC -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
noio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Symulacja
Premiery
Świat:
01.09.2021
Europa:
01.09.2021
Producent:
noio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Symulacja
Premiery
Świat:
01.09.2021
Europa:
01.09.2021

Cloud Gardens - opis gry

Cloud Gardens to symulator ogrodnictwa, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Za jego produkcję odpowiadało Noio.

Rozgrywka - Cloud Gardens

Cloud Gardens to dość specyficzny symulator poświęcony ogrodnictwu, choć gra niespecjalnie zaprząta sobie głowę realistycznym podejściem do tematu. Rzecz rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości, bez ludzi. Pozostałościami po dawnej cywilizacji są ruiny budynków i innych obiektów, które stopniowo pochłania roślinność. Nasze zadanie polega nie na odbudowie cywilizacji, ale na tym, by pomóc odżyć tłamszonej do tej pory roślinności. W praniu sprowadza się to do umieszczania poszczególnych gatunków roślin w odpowiednich miejscach. Dla przykładu bluszcz należy sadzić przy obiektach wysokich, z kolei w przypadku bardziej odpornych na trudne warunki kaktusów mamy większą swobodę działania. Właściwe decyzje pozwalają nam pozyskiwać nowe nasiona, a co z tym idzie – pokrywać zielenią kolejne przestrzenie.

Na przejście czeka tu sześć ‘światów’ różniących się motywem przewodnim, te zaś składają się z pomniejszych plansz przywodzących na myśl dioramy. W trakcie zmagań odwiedzimy różne miejscówki, jak parkingi czy oranżerie. Za uporanie się z kolejnymi levelami, które następnie można wykorzystać Creative, tutejszym odpowiednikiem trybu swobodnego, gdzie nie jesteśmy spętani ograniczeniami nakładanymi przez kampanię. 

Wideo - Cloud Gardens

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper