Centre Court: Hard Hitter

Centre Court: Hard Hitter

6,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midas Interactive Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.06.2001
Europa:
08.03.2002
Producent:
Midas Interactive Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.06.2001
Europa:
08.03.2002

Centre Court: Hard Hitter - opis gry

Centre Court: Hard Hitter Tennis to gra sportowa traktująca o tenisie wyprodukowana przez japońską firmę Magical Company i wydana w Europie przez Midas Interactive. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

Produkcja Magical Company traktuje tenis z lekkim przymrużeniem oka, stawiając bardziej na czystą radochę z grania, a nie na realizm. Na pierwszy rzut informuje już o tym mangowy styl graficzny.

W grze nie ma zawodników startujących w prawdziwych zawodach tenisowych. Zamiast tego mamy szereg fikcyjnych tenisistów i tenisistek z różnych stron świata. Choć nie opisują ich żadne parametry (liczby czy wskaźniki), każdy/a ma jakąś charakterystykę, dziedzinę, w której góruje.

Na uwagę zasługuje sterowanie, które jest nieco inne niż w przypadku innych gier tego typu. Otóż tutaj gałką kontrolera nie tylko się poruszamy, ale też celujemy, co wymaga pewnej wprawy. Poza tym cała reszta wygląda standardowo - pod przyciskami mamy różne rodzaje uderzeń. Różnymi rodzajami uderzeń dysponujemy również przy serwowaniu piłki.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy jest World Tour, w którym przez growy rok staramy się wejść na sam szczyt. Rywalizacja odbywać się może na czterech nawierzchniach. Przed rozpoczęciem zmagań wybieramy sobie zawodnika lub zawodniczkę, ew. możemy skorzystać z edytora jeśli nikt nam nie pasuje. Następnie bierzemy udział w rozmaitych turniejach, pomiędzy którymi są też treningi pozwalające rozwijać umiejętności.

Oprócz tego jest także Exhibition, czyli szybki mecz, Training, pozwalający zapoznać się z tutejszymi meandrami rozgrywki, oraz Mini Game. Ten ostatni to zestaw kilku minigierek, np. mecze trzech na jednego z niezwykle silnym rywalem.

Wideo - Centre Court: Hard Hitter

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych