Buried Stars

Buried Stars

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Studio LARGO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Powieść graficzna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
30.07.2020
Europa:
30.07.2020
Producent:
Studio LARGO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Powieść graficzna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
30.07.2020
Europa:
30.07.2020

Buried Stars - opis gry

Buried Stars to gra przygodowa w konwencji powieści graficznej wyprodukowana przez Studio LARGO i wydana przez LINE Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Fabuła - Buried Stars

Fabuła przedstawiona w Buried Stars kręci się wokół wypadku, w wyniku którego zawala się budynek, w którym trwało nagranie popularnego programu telewizyjnego. Uwięzione i odcięte od świata zostają gwiazdy muzyki pop oraz szereg pracowników biorących udział przy produkcji programu. Naszym zadaniem jest uratować możliwie jak najwięcej osób, a przy okazji dowiedzieć się prawdy o incydencie, a konkretnie znaleźć odpowiedź na pytanie, czy był to zwykły losowy wypadek, czy może ktoś maczał w nim palce.

Rozgrywka - Buried Stars

Buried Stars to przygodówka w konwencji powieści graficznej, przy czym zaznaczyć należy, że nasze zadanie nie sprowadza się tu tylko do oglądania scenek, czytania i ew. wyboru odpowiedzi. W grze nie brakuje też główkowania i innych mechanik.

Podczas zmagań, jak wspomniano, musimy nie tylko uratować uwięzionych pod zawalonym budynkiem, ale też rozwikłać zagadkę stojącą za incydentem. Sednem rozgrywki jest konwersowanie z innymi postaciami. W ich trakcie pozyskujemy przydatne informacje w postaci słów kluczowych, które następnie można wykorzystać podczas dyskusji.

Istotnym elementem rozgrywki jest również serwis społecznościowy Phater. Zainstalowany na naszym smartfonie pozwala nawiązywać kontakty z innymi osobami, także tymi, które znajdują się poza budynkiem, gdzie toczy się akcja. Kontakty te wpływają zaś na charakter znajomości.

Buried Stars ma strukturę nieliniową. Podejmowane przez nas decyzje wpływają na to, jak potoczą się poszczególne wątki narracji. 

Wideo - Buried Stars

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych