Bluey: Gra wideo

Bluey: Gra wideo

4,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC 4.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artax Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.11.2023
Europa:
17.11.2023
Polska:
17.11.2023
Producent:
Artax Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.11.2023
Europa:
17.11.2023
Polska:
17.11.2023

Recenzja redakcji

Bluey: Gra wideo
Iza Łęcka

Iza Łęcka

5.5
Bluey: Gra wideo – recenzja gry. Niebieski piesek z rodziną w akcji
PS5 XSX|S NS PC PS4 XONE

Bluey: Gra wideo - opis gry

Bluey: Gra wideo to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Artax Games i wydana przez Outright Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie nagradzanego australijskiego serialu animowanego o psie Blueyu.

Fabuła - Bluey: Gra wideo

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Artax Games powstała na podstawie znanego i nagradzanego serialu animowanego. Bluey to sześcioletnia psinka rasy blue heeler. Rzecz rozpoczyna się na samym początku wakacji. Rodzinka psiaków ma już kilka planów na najbliższy czas, ale wcześniej musi ogarnąć domową przestrzeń. W trakcie porządkowania rozrzuconych po domu zabawek i zabawy w niespadajkę Bluey, Bingo, Chilli i Bandit znajdują kawałek mapy stworzonej w odległych latach (latach 80. XX wieku) przez tatę i jego braci. Wspomnienie sprzed lat staje się motorem napędowym do rozpoczęcia kolejnej przygody i odnalezienia ukrytego skarbu.

Rozgrywka - Bluey: Gra wideo

W Bluey: Gra wideo dokładnie poznajemy pięć miejsc – dom Łączków, ogród, plac zabaw, park z przestrzenią nad strumykiem oraz plażę – a cała przygoda została podzielona na odcinki, podczas których nie tylko śledzimy poczynania piesków. Na naszej drodze szybko stają Muffinka z Prążkiem, dziadek i wujek Radzio, a każde z nich pełni specjalną rolę.

W trakcie zmagań sprzątamy zabawki, szukamy Skrzekoptaka podarowanego przez wujka Radzia, którego wcześniej ratujemy przed spryskiwaczami, bawimy się na placu zabaw z Muffinką, przeżywamy przygodę wspólnie z dziadkiem, pilnujemy lepkiego gekona czy szukamy zaginionego skarbu. Jednocześnie twórcy zaoferowali cztery gry poboczne, które jesteśmy w stanie realizować pomiędzy główną fabułą – mowa o takich aktywnościach jak niespadajka, podłoga to lawa, magiczne cymbałki i gonitwa za Skrzekoptakiem. 

W ramach dodatkowych aktywności szukamy znajdziek: rozrzuconych kijów do hokeja, kawałków ciasta, listków oraz gazet. Dzięki nim możemy także zdobywać kolejne nakrycia głowy dla Bluey i rodzinki, które systematycznie zmieniamy. Tym samym możemy nosić kwietne wianki, kowbojskie kapelusze, tiary, czapki policjantów i wiele więcej.

Produkcja Outright Games nie jest specjalnie długa, a gameplay nie jest zbyt wymagający, bo bazuje na poruszaniu się i przyciskaniu niemal wyłącznie dwóch przycisków.

Wideo - Bluey: Gra wideo

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper