BloodRayne: ReVamped

BloodRayne: ReVamped

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Boat Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021
Producent:
Big Boat Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021

BloodRayne: ReVamped - opis gry

BloodRayne: ReVamped to gra akcji wyprodukowana przez Big Boat Interactive i wydana przez Ziggurat Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PS4, Xbox One i Switch. Był on remasterem pierwszej części serii BloodRayne.

Fabuła - BloodRayne: ReVamped

Główne założenia nie uległy zmianie. W grze wcielamy się w postać tytułowej wampirzycy, która zmaga się z nazistowskimi żołnierzami. Agentka Rayne zostaje zatrudniona przez tajemniczą organizację zwaną Brimstone Society, by dać odpór nazistom. Część z nich po zakończeniu wojny światowej ukryła się w Afryce, by następnie odkryć informacje na temat trzech tajemniczych i mrocznych artefaktach, które zebrane razem dadzą właścicielom nieograniczona moc. Pierwszym zadaniem wampirzycy jest zbadania okolic Mortton w Lousianie, gdzie doszło do wybuchu tajemniczej zarazy.

Rozgrywka - BloodRayne: ReVamped

Gameplay prezentowany jest z ujęcia TPP. W trakcie swojej przygody tytułowa bohaterka zmagać się będzie nie tylko ze zwykłymi niemieckimi żołdakami, ale również z bossami - m.in. niebezpiecznymi bestiami. Prosty scenariusz istnieje tu jednak głównie po to, by uzasadnić krwawe mordy na nazistach.

W trakcie zabawy nasza podopieczna wysysa krew z napotykanych oponentów, dzięki czemu może się przeistoczyć, aktywując stan zwany "Bloodlust", w którym wyrządza znacznie wyższe obrażenia przy atakowaniu. Moce bohaterki zwiększają się w miarę postępów w rozgrywce - odblokować można m.in. zwiększoną szybkość postaci, ulepszoną wizję oraz możliwość spowalniania czasu (w stylu bullet-time z Matrixa). 

Edycja ReVamped nie oferuje zupełnie nowej zawartości. Zmiany zaszły przede wszystkim w dziedzinie oprawy audiowizualnej (podwyższono rozdzielczość, poprawiono jakość tekstur, dodano nowe efekty graficzne etc.). 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych