Beyblade: Let it Rip!

Beyblade: Let it Rip!

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Takara
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.12.2001
Europa:
22.08.2003
Producent:
Takara
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.12.2001
Europa:
22.08.2003

Beyblade: Let it Rip! - opis gry

Beyblade: Let it Rip! to prosta gra kręcąca się wokół tytułowych, latających dysków. Gra została wyprodukowana przez mało komu znane studio Takara, natomiast w Europie została ona wydana za pośrednictwem Atari. Tytuł ukazał się jedynie na systemie Playstation One i jest to również pozycja, która do zabawy wymaga kontrolera analogowego.

Fabuła

Beyblade: Let It RIp! nie posiada żadnej fabuły czy nawet wprowadzenia do świata gry. Gra rozpoczyna się po ukazaniu ikonicznego intra z pierwszego sezonu animacji. Następnie wybieramy jedną spośród dwóch dostępnych postaci, po czym zostajemy postawieni przed wyborem jednego z dwóch ikonicznych dysków: Baby Dragoon oraz Baby Dranzer.

 

Rozgrywka

Rozgrywka w Beyblade jest banalna. Jako początkujący zawodnik latających dysków przystępujemy do pojedynków jeden na jeden czy turniejowych. W oby przypadkach zasady są identyczne. Należy zdobyć dwa punkty, aby zakwalifikować się do dalszej walki. Jedne punkt dostajemy za wyautowanie przeciwnika, natomiast pół punktu zdobędziemy za powalenie przeciwnego dysku, czy przez przypadkowe, samo wyautowanie oponenta. Do sterowania krążkiem używamy gałki analogowej, natomiast przycisk X służy do wyprowadzania ataku, kiedy zbytnio zbliżymy się do przeciwnego bley'a. Udane natarcie na przeciwnika dodaje nam punkty LP. Ich odpowiednia ilość pozwala na przyzwanie bestii wyprowadzającej potężny atak powodujący zepchnięcie wrogiego dysku o jego lekkie uszkodzenie.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper