BattleSport

BattleSport

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PSone -
SAT -
3DO -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cyclone Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
12.1995
Europa:
1997
Producent:
Cyclone Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
12.1995
Europa:
1997

BattleSport - opis gry

BattleSport to gra sportowa wyprodukowana przez Cyclone Studios i wydana przez 3DO Company w grudniu 1995 na 3DO (tylko w USA) i w 1997 dzięki Acclaim Entertainment oraz Unexpected Development, na MS-DOS, PlayStation oraz Sega Saturn. W Europie gra ukazała się w 1997 za sprawą wersji na komputery osobiste.

Produkcja jest wizją twórców, jak w przyszłości mogą wyglądać zawody sportowe. W jej ramach gracz wciela się w kierowcę jednego z pojazdów i mierzy się z innymi zawodnikami starając się zdobyć jak największą liczbę punktów. Zdobywanie punktów jest utrudnione, ponieważ piłka ma tendencję do odbijania się w nieokreślonych kierunkach. Dodatkowo zawodnicy mogą się ostrzelać przy wykorzystaniu różnorodnego oręża, co w skrajnym przypadku może doprowadzić do tymczasowego wyłączenia pojazdu, a ponadto piłka zostaje upuszczona, Gra toczy się do momentu upływu czasu, a wygrywa zawodnik z największą liczbą punktów. Z tą produkcją można zapoznać się m. in. w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

W jej ramach opowiedziana jest historia pewnego zawodnika sportów przyszłości. Za zwycięstwo w rozgrywkach zdobywa walutę, którą to może zadysponować na ulepszenie wyposażenia (defensywne, ofensywne) albo wymianę pojazdu.

Wideo - BattleSport

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych