Back to the Dawn

Back to the Dawn

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.11.2023
Europa:
03.11.2023
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.11.2023
Europa:
03.11.2023

Back to the Dawn - opis gry

Back to the Dawn to gra RPG wyprodukowana przez studio Metal Head Games i wydana przez Spiral Up. Tytuł ukazał się na PC, gdzie początkowo dostępny był w programie Early Access.

Fabuła - Back to the Dawn

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Metal Head Games inspiruje się popularnym w swoim czasie serialem “Prison Break”. Głównym bohaterem jest lis Thomas (świat gry zamieszkują antropomorficzne zwierzęta), reporter badający aferę z udziałem wysoko postawionych polityków. Jego śledztwo napotyka poważną przeszkodę. Thomas zostaje bowiem wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił i trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze. Jego zadaniem jest się wydostać na wolność w jednym kawałku przed odbywającym się za trzy tygodnie wyborami.

Rozgrywka - Back to the Dawn

Back to the Dawn to gra RPG, w której kluczowe znaczenie odgrywa zarządzanie czasem. Główny bohater musi spróbować wydostać się na wolność w ciągu trzech tygodni, jakie zostały do wyborów na burmistrza miasta. Jednocześnie otrzymujemy tu duży zakres swobody, jak postępować. Każdy dzień podzielony jest tu na kilka części, jak posiłek, rekreacja, czas wolny czy czas spędzony w celu. Nasza postać może angażować się w rozmaite aktywności: poznawać innych osadzonych, dbać o dietę, ćwiczyć, czytać, brać prysznic itd. Niektóre z tych czynności, warto dodać, przybierają formę minigier. Wraz z postępami zdobywamy doświadczenie pozwalające zwiększać parametry Thomasa.

W tym wszystkim nie należy jednak zapominać o ucieczce z więzienia i szukaniu wszelkich możliwych sposobów, by ten cel osiągnąć. Wykonując questy dla jakiejś więziennej frakcji otrzymujemy np. dostęp do sprzętu i gadżetów niedostępnych dla innych, choć z drugiej strony taką współpracę źle może widzieć konkurencyjna frakcja. Nasze decyzje i działania wpływają na bieg opowieści, a co z tym idzie na zakończenie, które wcale nie musi być dobre.

Wideo - Back to the Dawn

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper