Armored Core 3

Armored Core 3

6,5
17 oceny

Ocena wg platformy:

PSP -
PS2 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.04.2002
Europa:
30.05.2003
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.04.2002
Europa:
30.05.2003

Armored Core 3 - opis gry

Armored Core 3 to gra akcji z udziałem mechów wyprodukowana przez japońskie studio From Software i wydana w Europie przez Metro 3D na PlayStation 2. Tytuł po kilku latach ukazał się też na PlayStation Portable, gdzie otrzymał nieco bonusowej zawartości nieobecnej w oryginale. Wersja ta była jednak sprzedawana u nas w cyfrowej dystrybucji.

Akcja toczy się na wyniszczonej wojną Ziemi. Ludzkość przenosi się do podziemi, po tym jak na powierzchni miała miejsce nuklearna katastrofa. Ci, którzy przeżyli, tworzą społeczność zwaną “Layered”. Kieruje nią sztuczna inteligencja, The Controller, kontrolująca życie ocalałych w najdrobniejszych szczegółach. Problem pojawia się gdy AI zaczyna powoli szwankować, a poza tym trzy potężne korporacje czynią zakusy, by przejąć kontrolę nad Layered.

 

W Armored Core 3 wcielamy się w najemnika, który może zadecydować, po jakiej stronie sporu się dowiedzieć. Kampanię rozpoczyna misja testowa mająca przetestować umiejętności pilotowania mecha. Gra podzielona jest na misje, które stawiają przed nami różne wytyczne, ale najczęściej rzecz sprowadza się do wyeliminowania jakiegoś celu bądź ochrony/eskorty. Po dobrze wykonanej robocie otrzymujemy kasę, która może posłużyć do kupna nowych części - osłon, upgrade’ów broni czy np. małego robota krążącego w pobliżu naszej maszyny i zwiększającego jej siłę rażenia.

 

Trzecia część Armored Core wprowadza kilka nowych rozwiązań. Teraz możemy np. wynająć do pomocy skrzydłowego, który pomoże przy misjach zbyt trudnych do zaliczenia w pojedynkę. Przy niektórych zadaniach sami możemy wybrać pomocnika, przy innych jesteśmy ograniczeni do tego, co oferuje gra. Innym nowym pomysłem jest możliwość porzucenia broni, jeśli skończy się do niej amunicja. W ten sposób mech zyskuje na mobilności.

 

Oprócz zwykłej kampanii gra oferuje tryb multiplayer. Na PS2 mogą grać dwie osoby, na PSP cztery.

Wideo - Armored Core 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych